DRZWI ORBITAL 08

1 702,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

Drzwi zewnętrzne Orbital 08

Drzwi zewnętrzne z przeszkleniami? Czy to dobry pomysł? Zdecydowanie tak! Przeszklenia nie tylko pozwolą nam szybciej dostrzec to, kto stoi przed drzwiami (pełnią funkcję dyskretnego wizjera dzięki zastosowaniu lustra weneckiego), ale także wpuszczą do wnętrza więcej światła.

Drzwi takie, jak drzwi zewnętrzne Orbital 08 będą więc świetnym rozwiązaniem w domach, w których przedpokój pozbawiony jest okien. W ten sposób będziemy mogli optycznie go powiększyć i uczynić zdecydowanie bardziej przyjemnym. Światło sprawi, że pomieszczenie wydawać się będzie przestronne, ciepłe i utrzymane w domowej atmosferze.

Wysoki poziom izolacji drzwi zewnętrznych dodatkowo zmniejszy ilość traconego z domu ciepła - uszczelki, dobre wypełnienie skrzydła oraz mocny próg to pewność, że izolacja termiczna drzwi spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Drzwi wykonane ze stali, którą zabezpieczono wcześniej przed rdzewieniem. Elegancji dodaje wysokiej klasy okleina, która nie traci koloru ani pod wpływem deszczu, ani też promieni słonecznych. Wbudowany w skrzydło styropian eliminuje problem traconego często przez drzwi ciepła z domu. Uzyskany w ten sposób wysoki poziom izolacji przyczynia się również do minimalizowania przepuszczalności dźwięków z zewnątrz. W cenę drzwi doliczono także zawiasy oraz bolce.

Bezpłatny pomiar Wycena online