DRZWI ORBITAL 11B

1 564,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

Drzwi zewnętrzne Orbital 11b

Gustowne, wykonane ze starannością i jedynie z wysokiej jakości materiałów - takie są drzwi zewnętrzne Orbital 11b, których stworzenie wynikało z potrzeby zaproponowania drzwi o skrzydle z przeszkleniem w innym miejscu. Podobnie było w przypadku modelu drzwi zewnętrznych Orbital 8 oraz Orbital 8b.

  • Przeszklenie w drzwiach zewnętrznych

Wszystkie wskazane modele łączy fakt, że dzięki możliwości wyboru miejsca, w którym znajduje się przeszklenie, wpływać możemy na ogólny odbiór naszego domu. Nie bez powodu mówi się, że drzwi wejściowe są dla naszego domostwa wizytówką. Nie tylko są uchyleniem rąbka tajemnicy tego, co znajduje się wewnątrz budynku, ale i są jedną z części, które tworzą dom i jego styl.

  • Przeszklenie oświetli przedpokój i optycznie powiększy wąski korytarz

Drzwi zewnętrznie Orbital 11b lepiej pasują do nowoczesnych domów dzięki rezygnacji z symetrycznego ułożenia szyby. Sama decyzja o wybraniu drzwi z przeszkleniem na pewno będzie niezwykle korzystna dla tych, których wnętrze domu (tj. przedpokój lub korytarz) pozbawione jest okien.

Więcej drzwi od producenta KR Center znaleźć można na naszej stronie.

Wysokiej jakości skrzydło, które wykonane zostało z połączenia ocynkowanej wcześniej blachy oraz styropianu. Efektem takiej konstrukcji jest wysoka izolacja akustyczna oraz termiczna. Drzwi świetnie radzą sobie z upływem czasu, nie ulegając pod wpływem zmiennych warunków zewnętrznych wypaczeniu.

W cenę wliczone zostało niezbędne wyposażenie:

  • uszczelki;
  • próg;
  • zawiasy;
  • bolce;
Bezpłatny pomiar Wycena online