DRZWI ZEWNĘTRZNE FUTURE 19

2 829,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

Drzwi zewnętrzne Future 19

Przedstawiamy jeden z najnowszych modeli z kolekcji Future producenta drzwi Węgrzyn. Oto model Future 19 o ciekawym wzorze i solidnym wykonaniu. Dla poprzedniego modelu drzwi zewnętrznych Future 18 stanowi świetne uzupełnienie - dzięki zaokrągleniu brzegów przeszkleń oraz dodaniu wzorów na dostawce otrzymujemy lepiej dopasowaną do stylu nowoczesnego propozycję.

  • DRZWI ZEWNĘTRZNE FUTURE 19

Warto również podkreślić, że drzwi zewnętrzne Future 19 to - jak wszystkie drzwi od tego producenta - prawdziwe drewno o swoim eleganckim wyglądzie i doskonałym poziomie izolacji akustycznej oraz cieplnej. Drzwi pozwalają oszczędzić na dotychczasowym utracie ciepła w okresie grzewczym, znacząco zmniejszając zużycie energii i związane z tym koszty.

  • WYTRZYMAŁE DREWNO

Drzwi zewnętrzne wykonywane z drewna to trwała propozycja oraz pewność, że drzwi nawet po upływie wielu lat nadal zachowają swój urok. Drewno w odróżnieniu od stali z czasem nabiera klimatu, prezentując się często lepiej niż na początku. Nie bez powodu drzwi drewniane mają tak wielu swoich zwolenników.

Cena dostawki liczona osobno.

Bezpłatny pomiar Wycena online