Dlaczego warto zamontować drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne swoją popularność zawdzięczają mieszkańcom Azji. W Japonii drzwi przesuwne do standard, od pokoleń montowano je w domach, ponieważ były estetyczne i zajmowały mało miejsca.

Dzisiaj także zwracamy uwagę na estetykę i możliwości użytkowe, dlatego drzwi przesuwne będą doskonałym wyborem zarówno dla dużych domów jak i małych mieszkań. Szczególnie w tych drugich, każdy metr kwadratowy wolnej przestrzeni jest bardzo pożądany.

Oszczędność miejsca to niejedyna zaleta drzwi przesuwnych, które możesz zakupić w mieście Wrocław. Drzwi przesuwne tak jak drzwi uchylne, mogą posiadać przeszklenia lub pełne skrzydła, a materiał z jakiego wykonano modele, będzie z pewnością wpływał na ostateczną cenę. Pamiętaj, że drzwi uchylne pasują do każdego typu pomieszczeń, oprócz sanitarnych.

Drzwi przesuwane Wrocław montuje się, gdy szerokość otworu w murze jest większa od rozmiaru tradycyjnego skrzydła lub w celu przedzielenia pomieszczeń. Innym motywem montażu drzwi przesuwanych jest zbyt mała przestrzeń, mogąca pomieścić zwykłe drzwi uchylne. Montując takie drzwi możemy skorzystać z systemów przesuwanych do zabudowy lub prowadnic. Wariant drugi to drzwi składane. Niezależnie od wyboru opcji, pomieszczenie z drzwiami przesuwanymi zyska sporo dodatkowego miejsca, a także nowoczesny wygląd.

Drzwi przesuwne dostępne są w wariantach jedno lub dwuskrzydłowym. Drzwi Oleśnica spełniają wszelkie standardy, są solidne, trwałe i posiadają niespotykany design. Warto zastanowić się nad opcją montażu przez wykwalifikowanych profesjonalistów, gdyż drzwi przesuwne montowane na prowadnicach lub w kasecie w ścianie, wymagają fachowego osadzenia. Dzięki temu będą pracowały cicho, a ich wygląd i komfort użytkowania, docenią nawet najmłodsi domownicy.

Bezpłatny pomiar Wycena online