Blog

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami

Jak dbać o drzwi zewnętrzne?

Nawet najlepszej jakości drzwi zewnętrzne po upływie pewnej ilości czasu będą wymagały zabiegów konserwatorskich, dzięki którym będą w stanie odzyskać utracony wcześniej blask. W jaki sposób dbać o drzwi zewnętrzne, by cieszyć się jak najdłużej z ich technicznych i estetycznych właściwości?

Czytaj więcej

Drzwi pełne czy przeszklone?

W trakcie urządzania wnętrza domu lub mieszkania bardzo ważną rolę pełnią również odpowiednio dobrane drzwi. O ile kwestie koloru są dość indywidualne i muszą odpowiadać estetycznym upodobaniom odznaczającym się także w wyborze innych elementów wystroju wnętrza, o tyle ważne jest, by dobrać odpowiednie materiały do rodzaju pomieszczenia, w jakim mają być zamontowane określone drzwi. Jednym z czynników, jakie należy wziąć pod uwagę w trakcie podejmowania ostatecznej decyzji o wyborze określonego modelu drzwi wewnętrznych, jest pytanie o to, jakie drzwi wewnętrzne będą bardziej właściwe – przeszklone czy też pełne?

Czytaj więcej

Jak dbać o okna?

Wymiana okien to inwestycja na lata, stąd też warto wiedzieć, jak prawidłowo dbać o to, by cieszyć się nimi przez długi czas. Poznaj skuteczne sposoby właściwego zajmowania się oknami, które pozwolą na bezproblemowe użytkowanie.

Czytaj więcej

Drzwi do pokoju nastolatka

Wśród wielu różnych funkcji jakie pełnią drzwi pokojowe znajduje się przede wszystkim funkcjonalność w postaci oddzielenia się od innych domowników. Poza sypialnią i łazienką takim miejscem będzie niewątpliwie również pokój zamieszkiwany przez dorastające dziecko. W jaki sposób wybrać najlepsze drzwi do pokoju nastolatka?

Czytaj więcej

Straty ciepła przez nieszczelne okna i drzwi (Infografika)

Sezon grzewczy trwa w Polsce ok. 7 miesięcy. Brak szczelności okien i drzwi, może znacznie narazić na szwank domowy budżet. Sprawdź, jak temu zaradzić. Najlepszym wyjściem jest zakup nowoczesnych okien i drzwi o dobrych parametrach i zlecenie montażu profesjonalnej ekipie, polecanej przez dystrybutora.

Czytaj więcej

Drzwi jak ściana – poznaj drzwi Sara Eco od DRE

Oto innowacyjna propozycja od producenta drzwi DRE, dzięki której osiągniesz wymarzony efekt minimalistycznie i zarazem pomysłowo urządzonej przestrzeni. Drzwi Sara Eco to jedyne takie drzwi jak ściana, które z łatwością dopasujesz do koloru ścian danego pomieszczenia. Co ważne, uczynisz to nie tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na śnieżnobiałą farbę, ale i w przypadku wielu innych kolorów.

Czytaj więcej

Dlaczego okna są zaparowane jesienią i zimą

Okres jesienno-zimowy sprzyja temu, że nasze okna są zaparowane. Dziś wyjaśniamy, dlaczego tak się dzieje i czy może być to niebezpieczne dla stanu okien. Z pomocą kilku praktycznych wskazówek dowiesz się także, jak poradzić sobie z zaparowanymi oknami. Zachęcamy do sprawdzenia przygotowanego artykułu.

Czytaj więcej

Białe drzwi w domu – dlaczego warto i jak znaleźć te idealne

Białe drzwi w domu to trend, który powrócił do nas po latach. Dawniej były koniecznością ze względu na niewielki wybór, dziś są z kolei świadomą decyzją o stworzeniu idealnej dla siebie przestrzeni. Doskonale odnajdują się w popularnym obecnie stylu minimalistycznym czy skandynawskim, stając się przy tym również dobrym wyborem, kiedy zależy nam na klasycznie urządzonej przestrzeni. W poniższym artykule prezentujemy więc białe drzwi wewnętrzne, skupiając się na tym, dlaczego warto je wybrać i jak znaleźć te idealne modele dla siebie.

Czytaj więcej
Bezpłatny pomiar Wycena online