Blog

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami

Jakie drzwi wewnętrzne?

Drzwi wewnętrzne różnią się specyfikacją techniczną od drzwi zewnętrznych, dlatego przy wyborze tego rodzaju produktów należy zwracać uwagę na kilka istotnych czynników, które zapewnią komfortowe i długotrwałe użytkowanie. W jaki sposób podjąć decyzję o wyborze drzwi wewnętrznych?

Czytaj więcej

Poznaj cechy dobrego okna

Zgodnie z prawem budowlanym, pomieszczenia dzienne i sypialnie powinny posiadać otwory okienne o wielkości co najmniej 1/8 powierzchni ściany. Oznacza to konieczność zamontowania dobrej jakości okien, które będą w stanie nie tylko zapewnić określony poziom naturalnego oświetlenia w danym pomieszczeniu, ale spełnią cały szereg innych warunków, istotnych dla komfortu mieszkańców. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy wyborze okien do mieszkania lub domu.

Czytaj więcej

Okna plastikowe czy drewniane - co lepsze?

Wśród wyrobów stolarki okiennej w naszym kraju królują okna wykonane z tworzywa sztucznego. Istnieje jednak spora grupa ludzi uważająca okna drewniane za najlepszy wybór. Czy tego rodzaju spór ma w ogóle sens? Poznaj wady i zalety okien plastikowych i okien drewnianych.

Czytaj więcej

Jak wybrać drzwi do łazienki?

W trakcie wybierania drzwi w trakcie urządzania mieszkania bardzo ważną decyzją jest ta, dzięki której zdecydujesz o swoich drzwiach łazienkowych. W trakcie podejmowania tej ważnej decyzji należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które będą decydowały o tym, że nabyty produkt będzie nie tylko estetyczny i trwały, ale również spełni wymogi stawiane przez przepisy budowlane w kwestii bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Przeszklone drzwi w domu

Wśród wielu rodzajów drzwi wewnętrznych dostępnych na naszym rynku, znaczną popularność zyskują drzwi przeszklone. Co jest przyczyną rosnącego zainteresowania tego rodzaju stolarką drzwiową? Poznaj korzyści, jakie daje montaż przeszklonych w domu lub mieszkaniu.

Czytaj więcej

Rodzaje bram garażowych

Bramy garażowe różnią się od siebie pod wieloma względami, istnieje kilka ich rodzajów. W momencie podejmowania decyzji o zakupie konkretnego modelu warto wiedzieć, co jest dostępne w sprzedaży, by jak najlepiej dopasować produkt do swoich potrzeb. Poznaj rodzaje bram garażowych i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Czytaj więcej

Drzwi z płyty MDF lub HDF

Wiele z obecnych na rynku modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych posiada elementy wykonane z płyty wiórowej MDF i HDF. Co konkretnie oznaczają te określenia i czemu warto wybierać drzwi wyprodukowane przy zastosowaniu takich technologii?

Czytaj więcej

Drzwi szklane

Drzwi szklane to jedne z chętniej kupowanych produktów w salonach oferujących w sprzedaży tego rodzaju asortyment wyposażenia wnętrz. Nabywają je przede wszystkim klienci, którzy poszukują ciekawych i niebanalnych rozwiązań, które pozwolą na stworzenie wnętrza oddającego indywidualny charakter mieszkańców.

Czytaj więcej

Jak dobrać drzwi do wnętrza?

Drzwi w mieszkaniu lub domu wybieramy nie tylko ze względu na właściwości techniczne, pod uwagę należy wziąć również i estetykę. Z uwagi na to, że drzwi wewnętrzne są kupowane na długie lata, należy dobrze rozważyć tę kwestię przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie konkretnego modelu. Dowiedz się, czym można się kierować przy wyborze drzwi do mieszkania lub domu.

Czytaj więcej

Drzwi techniczne

W wielu wypadkach zwykłe drzwi wewnętrzne nie będą wystarczające do potrzeb. Wówczas warto sprawdzić ofertę tak zwanych drzwi technicznych. Jakie są ich zalety? Dowiedz się, kiedy należy wybrać odpowiedni model drzwi technicznych.

Czytaj więcej

Jak dbać o drzwi zewnętrzne?

Nawet najlepszej jakości drzwi zewnętrzne po upływie pewnej ilości czasu będą wymagały zabiegów konserwatorskich, dzięki którym będą w stanie odzyskać utracony wcześniej blask. W jaki sposób dbać o drzwi zewnętrzne, by cieszyć się jak najdłużej z ich technicznych i estetycznych właściwości?

Czytaj więcej

Drzwi pełne czy przeszklone?

W trakcie urządzania wnętrza domu lub mieszkania bardzo ważną rolę pełnią również odpowiednio dobrane drzwi. O ile kwestie koloru są dość indywidualne i muszą odpowiadać estetycznym upodobaniom odznaczającym się także w wyborze innych elementów wystroju wnętrza, o tyle ważne jest, by dobrać odpowiednie materiały do rodzaju pomieszczenia, w jakim mają być zamontowane określone drzwi. Jednym z czynników, jakie należy wziąć pod uwagę w trakcie podejmowania ostatecznej decyzji o wyborze określonego modelu drzwi wewnętrznych, jest pytanie o to, jakie drzwi wewnętrzne będą bardziej właściwe – przeszklone czy też pełne?

Czytaj więcej

Jak dbać o okna?

Wymiana okien to inwestycja na lata, stąd też warto wiedzieć, jak prawidłowo dbać o to, by cieszyć się nimi przez długi czas. Poznaj skuteczne sposoby właściwego zajmowania się oknami, które pozwolą na bezproblemowe użytkowanie.

Czytaj więcej

Drzwi do pokoju nastolatka

Wśród wielu różnych funkcji jakie pełnią drzwi pokojowe znajduje się przede wszystkim funkcjonalność w postaci oddzielenia się od innych domowników. Poza sypialnią i łazienką takim miejscem będzie niewątpliwie również pokój zamieszkiwany przez dorastające dziecko. W jaki sposób wybrać najlepsze drzwi do pokoju nastolatka?

Czytaj więcej

Co należy wiedzieć o drzwiach tarasowych

Drzwi tarasowe stanowią nie tylko element wystroju, powiększają przestrzeń, zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń światłem naturalnym i są trendy. Przeszklenia zajmują całe ściany, dlatego warto wykorzystać mechanizm na wózkach, który ułatwi eksploatację skrzydeł.

Czytaj więcej

Jak zniwelować straty energii

Nieszczelne okna powodują znaczne straty energii. Nakłady na ogrzewania rosną, a w pomieszczeniach w czasie mrozów nadal panuje chłód. Jeżeli nie chcesz, aby nieszczelne okna zrujnowały domowy budżet, zabezpiecz okna przed stratami energii. Pamiętaj, że nawet kilkaset złotych rocznie tracisz, przez zaniedbania, dlatego już dziś wykonaj kilka niezbędnych czynności.

Czytaj więcej

Drzwi uchylne nadal popularne

Drzwi wewnętrzne uchylne są najpopularniejszym modelem wybieranym przez większość kupujących. Kupując drzwi uchylne w mieście Wrocław, warto zastanowić się, czy będą pasowały do wystroju pomieszczenia.

Czytaj więcej

Jak ochronić dom przed włamaniem

Okna Wrocław podobnie jak drzwi, powinny być solidne, trwałe i posiadać mechanizmy zabezpieczające przed włamaniem. Jeżeli pragniesz, aby twój dom był bezpieczny, nie ułatwiaj pracy złodziejom.

Czytaj więcej

Jakie okna do danego typu budynku

Przed zakupem okien do domu, warto zastanowić się nad stylem i ogólnym wyglądem budynku. Okna są dekoracją i równocześnie elementem stałym, warto więc wybrać takie profile, które nie tylko zapewnią komfort i bezpieczeństwo, ale będą spójne z elewacją i stylem architektonicznym domu.

Czytaj więcej

Drzwi dwuskrzydłowe nadal modne

Obecnie, ich oryginalny i designerski wygląd doceniają właściciele dworków i nowoczesnych rezydencji. Wybierane są także do budynków użyteczności publicznej, ze względu na walory sprzyjające przemieszczaniu się dużej liczby ludzi. Co ważne, możesz zamontować je w wersji wewnętrznej i zewnętrznej.

Czytaj więcej

Drzwi jak ściana – poznaj drzwi Sara Eco od DRE

Oto innowacyjna propozycja od producenta drzwi DRE, dzięki której osiągniesz wymarzony efekt minimalistycznie i zarazem pomysłowo urządzonej przestrzeni. Drzwi Sara Eco to jedyne takie drzwi jak ściana, które z łatwością dopasujesz do koloru ścian danego pomieszczenia. Co ważne, uczynisz to nie tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na śnieżnobiałą farbę, ale i w przypadku wielu innych kolorów.

Czytaj więcej

Dlaczego okna są zaparowane jesienią i zimą

Okres jesienno-zimowy sprzyja temu, że nasze okna są zaparowane. Dziś wyjaśniamy, dlaczego tak się dzieje i czy może być to niebezpieczne dla stanu okien. Z pomocą kilku praktycznych wskazówek dowiesz się także, jak poradzić sobie z zaparowanymi oknami. Zachęcamy do sprawdzenia przygotowanego artykułu.

Czytaj więcej

Białe drzwi w domu – dlaczego warto i jak znaleźć te idealne

Białe drzwi w domu to trend, który powrócił do nas po latach. Dawniej były koniecznością ze względu na niewielki wybór, dziś są z kolei świadomą decyzją o stworzeniu idealnej dla siebie przestrzeni. Doskonale odnajdują się w popularnym obecnie stylu minimalistycznym czy skandynawskim, stając się przy tym również dobrym wyborem, kiedy zależy nam na klasycznie urządzonej przestrzeni. W poniższym artykule prezentujemy więc białe drzwi wewnętrzne, skupiając się na tym, dlaczego warto je wybrać i jak znaleźć te idealne modele dla siebie.

Czytaj więcej

Zaparowane okna między szybami – co oznaczają

W tamtym tygodniu odpowiadaliśmy na pytanie, dlaczego okna są zaparowane jesienią i zimą. Pozostając w temacie zaparowanych szyb, skupimy się na tym, co oznaczają zaparowane okna między szybami. Czy i to potraktować możemy jako jeden z uroków mało przyjaznej pogody za oknem? Zachęcamy do sprawdzenia artykułu i bliższego zapoznania się z tematem.

Czytaj więcej

Trendy w aranżacji wnętrz na 2019 a drzwi wewnętrzne

Nadchodzący rok 2019 przynosi nam kolejne trendy w aranżacji wnętrz. Na przykładzie trzech najpopularniejszych stylów, które w zbliżającym się roku zagoszczą w polskich domach, podajemy nasze propozycje tego, jakie drzwi wewnętrzne będą do nich pasowały i jak komponować je z pozostałymi elementami wyposażenia. Gotowi dowiedzieć się, co nowego czeka nas w roku 2019?

Czytaj więcej

Jak przygotować okna na zimę

Nadchodzą coraz zimniejsze dni, a wraz z nimi porywisty wiatr i śnieg. Zima potrafi być dla okien niezwykle surowa, dlatego warto wcześniej zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. W dzisiejszym artykule skupiamy się więc na tym, jak przygotować okna na zimę. Oto 3 proste kroki, co zrobić, aby cieszyć się ich pełną sprawnością przez wiele kolejnych jeszcze zim!

Czytaj więcej

Jak dobrać kolor drzwi do podłogi i okien

Idealnie dobrane drzwi wewnętrzne powinny być piękne nie tylko same w sobie, lecz również stanowić spójną i estetyczną całość w komplecie z podłogą lub oknami. Dlatego w dzisiejszym artykule skupiamy się na tym, jak dobrać kolor drzwi do podłogi i okien. Oceniamy najmodniejsze i najchętniej wybierane zestawienia, prezentując między innymi jasne drzwi do ciemnej podłogi oraz stale cieszące się popularnością białe drzwi do białych okien.

Czytaj więcej

Jaki kolor okien wybrać

Choć wciąż jeszcze najczęściej wybieranymi oknami są te klasycznie białe, to wśród najnowszych trendów widać wyraźnie potrzebę przełamania tego schematu. Pojawiają się więc okna o ramach imitujących drewno oraz utrzymanych w barwnej kolorystyce. W dzisiejszym artykule zastanowimy się nad tym, jaki kolor okien wybrać, by pasował on do urządzanej przez nas przestrzeni i domu.

Czytaj więcej

Montaż drzwi – samodzielnie czy z pomocą fachowca?

Prawidłowy montaż drzwi odgrywa bardzo ważną rolę w późniejszym funkcjonowaniu drzwi wejściowych czy drzwi wewnętrznych. Popełnione na tym etapie błędy potrafią skutecznie odebrać komfort ich użytkowania. Dlatego tak istotne jest, aby montaż drzwi został wykonany poprawnie. Dzisiaj zestawiamy ze sobą montaż drzwi samodzielnie z montażem wykonanym przez fachowca, podpowiadając, na co się zdecydować.

Czytaj więcej

Jak usunąć piankę montażową z okien?

Usuwanie pianki montażowej z okien wymaga precyzji i wiedzy. Stanowczo odradza się usuwanie jej ostrymi narzędziami, które mogłyby pozostawić rysy na powierzchni już na zawsze. Kontynuując cykl dotyczący montażu, przygotowaliśmy fachowe porady, jak usunąć piankę montażową z okien.

Czytaj więcej

Drzwi do sypialni – jakie wybrać?

Wybór drzwi ściśle powiązany jest z pomieszczeniem, do którego ich potrzebujemy. Dlatego wybierając drzwi pokojowe, powinniśmy kierować się nie tylko estetyką ich wykonania, ale również funkcjonalnością – to od niej zależy, czy drzwi dobrze sprawdzą się w naszym domu. W dzisiejszym artykule skupiamy się więc na tym, jakie wybrać drzwi do sypialni i na co zwrócić uwagę w trakcie ich poszukiwań.

Czytaj więcej

Jak zabezpieczyć okna w trakcie montażu lub remontu?

Dobre zabezpieczenie okna w trakcie montażu lub remontu to pewność braku uszkodzeń oraz zabrudzeń. Warto przed rozpoczęciem działań zwrócić uwagę na to, czy okucia oraz profile okienne wraz z szybami są właściwie chronione przed ich zabrudzeniem. O tym, jak zabezpieczyć okna w trakcie montażu lub remontu, piszemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej

Drzwi do biura – jakie wybrać?

W trakcie pracy wszyscy potrzebujemy ciszy i spokoju, a przy rozmowach z klientami poczucia prywatności. Wybór drzwi do biura jest więc ważną decyzją, do której podjęcia warto odpowiednio się przygotować. Aby ułatwić poszukiwania wymarzonych drzwi do swojego biura, stworzyliśmy praktyczny poradnik, jakie drzwi do biura wybrać.

Czytaj więcej

Wiosenne porządki cz. 1 – mycie i konserwacja okien

Nadchodzące wraz z coraz bardziej słonecznymi dniami wiosenne porządki nieodzownie kojarzą nam się z myciem okien. Dlatego w dzisiejszym artykule skupiamy się na tym, jak myć okna PVC lub drewniane, by osiągnąć wymarzony efekt na długo. Poniżej przydatne wskazówki i ważne porady.

Czytaj więcej

Wiosenne porządki cz. 2 – czyszczenie i pielęgnacja drzwi

W trakcie porządków poza oknami warto pamiętać także o drzwiach. Ich prawidłowe czyszczenie i pielęgnacja pozwolą utrzymać drzwi w dobrym stanie przez długi czas, zapewniając przy tym ich lśniący wygląd. O tym, o czym warto pamiętać w trakcie czyszczenia różnych rodzajów drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, piszemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej

Nowoczesne drzwi ze szkła hartowanego

Nowoczesne drzwi szklane ze szkła hartowanego

Aktualnie panujące w aranżacji wnętrz trendy wyraźnie skłaniają się ku otwartym i jasnym wnętrzom. Efekt ten najłatwiej uzyskać poprzez zwiększenie ilości światła w danym pomieszczeniu, wybierając drzwi przeszklone lub drzwi szklane. Te drugie nie tylko wpuszczą do wnętrza dodatkowe światło, ale i pozwolą na uzyskanie efektu otwartej i nowoczesnej przestrzeni. O tym, dlaczego drzwi szklane ze szkła hartowanego to dobry wybór, piszemy w poniższym artykule.

Czytaj więcej

Kolorowe Okna

Kolorowe okna zamiast białych – dlaczego warto Sprawiają, że wnętrza nabierają wyjątkowego charakteru, pozytywnie wpływając przy tym na estetykę domu z zewnątrz. Kolorowe okna z biegiem czasu zyskują coraz to większą liczbę swoich zwolenników, stając się świetnym uzupełnieniem najmodniejszych obecnie stylów. W dzisiejszym artykule skupiamy się na ich zaletach, odpowiadając na pytanie, dlaczego warto wybrać kolorowe okna zamiast białych.

Czytaj więcej

Pomiar drzwi wewnętrznych - jak zrobić to poprawnie ?

Dobrze dobrane drzwi wewnętrzne to pewność ich funkcjonalności, a przy tym odpowiedniego przepływu powietrza, satysfakcjonującej izolacji akustycznej oraz estetycznego wyglądu. Dlatego tak ważne jest, aby przed zakupem drzwi poprawnie wykonać niezbędne pomiary. O tym, jak to zrobić i na co zwracać uwagę przy pomiarze, piszemy w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do jego sprawdzenia.

Czytaj więcej

Kiedy należy wymienić okna na nowe ?

Współcześnie oferowane okna służyć mogą z powodzeniem nawet ponad dwadzieścia lat. Czas jednak szybko leci, a ponadto w wielu domach i mieszkaniach wciąż zastać możemy starsze modele okien. W poniższym artykule skupiamy się więc na tym, kiedy należy wymienić okna na nowe. Oto kilka wskazówek, na które warto zwrócić uwagę w swoim domu.

Czytaj więcej

Instrukcja pomiaru. Jak zmierzyć drzwi zewnętrzne ?

Prawidłowo wykonany pomiar to podstawa udanej wymiany drzwi zewnętrznych na nowe. Mając niezbędną do tego wiedzę, możemy takiego pomiaru dokonać samodzielnie. Dlatego w dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jak zmierzyć drzwi zewnętrzne. Oto instrukcja pomiaru, z którą warto zapoznać się jeszcze przed zakupem drzwi do domu.

Czytaj więcej

Okna przesuwne dla imponującego efektu i wygody.

Znaleźć je można w niemal każdym nowoczesnym domu, robią spektakularne wrażenie, optycznie powiększając przestrzeń i skutecznie ją rozjaśniając – okna przesuwne to zdecydowany hit obecnych trendów w aranżacji wnętrz. O tym, jakie mają zalety i jak znaleźć te idealne dla siebie, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

Czytaj więcej

Przeszklone drzwi a ich zalety

Drzwi z przeszkleniami są dziś o wiele częściej wybierane od drzwi pełnych, co wynika z ich oryginalnego designu oraz licznych zalet. W poniższym artykule skupiamy się na tym, dlaczego warto wybrać przeszklone drzwi do swojego domu. Piszemy o tym, jakie są ich zalety i czym kierować się w trakcie poszukiwań nowych drzwi pokojowych lub zewnętrznych. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej

Jakie okna do kuchni ?

Czasy małych i ciemnych kuchni odeszły w niepamięć. Obecnie w większości polskich domów oraz mieszkań królują przestronne, jasne kuchnie, które często stają się sercem całego domostwa. Dbając o przytulną atmosferę, a przy tym także stylowy wygląd oraz funkcjonalność kuchni, warto postawić na dobrze dopasowane do niej okna. Dziś piszemy o tym, jakie okna do kuchni wybrać i na co zwracać uwagę w trakcie ich poszukiwań.

Czytaj więcej

Drzwi do domu z naświetlami czy bez?

Poszukując drzwi do domu, zwracamy uwagę zarówno na ich funkcjonalność, jak i estetykę. Przy tak dużym wyborze drzwi zewnętrznych, jaki mamy obecnie, łatwo jest się jednak pogubić. Wśród pytań, które w trakcie poszukiwań sobie zadajemy, pojawia się to o naświetla. Co lepiej jest wybrać: drzwi do domu z naświetlami czy bez? W dzisiejszym artykule staramy się ułatwić ten wybór.

Czytaj więcej

Jakie powinno być okno w łazience?

W nowoczesnym budownictwie okna w łazience spotykane są o wiele częściej niż dawniej. Ich zadaniem jest nie tylko wpuszczenie dziennego światła, ale i często możliwość szybkiego przewietrzenia pomieszczenia. O wadach i zaletach okien łazienkowych oraz o tym, jakie powinno być okno w łazience, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

Czytaj więcej

Gdzie warto wybrać drzwi z przeszkleniem?

Drzwi z przeszkleniem cieszą się obecnie dużą popularnością, co wynika nie tylko z ich stylowego wyglądu, ale i funkcjonalności, którą zapewniają. Dzięki przeszklonym drzwiom możliwe jest optyczne powiększenie wnętrza oraz rozjaśnienie go. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, gdzie warto wybrać drzwi z przeszkleniem. Czy pasowały one będą do wszystkich pomieszczeń w domu?

Czytaj więcej

Pielęgnacja i konserwacja okien drewnianych

Wysoko cenione przez miłośników naturalnych materiałów, przy tym trwałe i zapewniające satysfakcjonujący poziom izolacji – okna drewniane nie bez powodów do dziś chętnie goszczą w nowoczesnych domach. Aby jednak móc cieszyć się oknami z drewna przez długi czas, należy przestrzegać kilku zasad ich konserwacji. O tym, jak wygląda pielęgnacja okien drewnianych i o czym powinniśmy pamiętać po zakupie okien z drewna, piszemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej

Drzwi do wnętrz z pomysłem

Drzwi do wnętrza z pomysłem. Przy wyborze drzwi pokojowych warto wybrać takie drzwi, aby pasowały do naszego wnętrza między innymi koloru ścian , układu mebli i dodatków jakie posiadamy w mieszkaniu. Często zapominamy, że na ogólny wystrój wnętrza drzwi mają duży wpływ.

Czytaj więcej

Drzwi prawe czy lewe?

W trakcie podejmowania decyzji o zakupie konkretnego modelu drzwi musisz wziąć pod uwagę cały szereg czynników. Wygląd, materiał, kolor, przeznaczenie – o to najczęściej wymieniane przez klientów czynniki, które są decydujące o tym, jakie drzwi ostatecznie kupujesz. Jak pokazuje doświadczenie sprzedawców, potencjalni nabywcy bardzo często zapominają o tym, by określić jakie drzwi ich interesują.

Czytaj więcej

Drzwi do salonu

Te drzwi dzielą a jednocześnie łączą dwa pomieszczenia do siebie. Chronią naszą intymność. Wybierając drzwi do salonu, spełniamy w pewnym sensie również funkcję ozdobną. W nowoczesnych wnętrzach zazwyczaj są to drzwi szklane lub z różnymi zdobieniami na skrzydle lub z szybkami.

Czytaj więcej

Drzwi przesuwne 2020.

Szklane drzwi, coraz częściej są wybierane do nowoczesnych domów, biur czy mieszkań. Są one bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ dzięki nim doświetlenie pomieszczeń jest jeszcze większe. Komponując się z nowoczesnymi dodatkami w pomieszczeniu razem z nimi dają niesamowity efekt i powstaje nowoczesny design. Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru drzwi szklanych?

Czytaj więcej

Jakie najmodniejsze drzwi wewnętrzne 2020.

W nowym roku najmodniejsze są drzwi z nutą Skandynawii lub Skandynawia z nutą klasyki. Wnętrza, które urządzone są w stylu klasycznym są modne i wygodne. Jest to styl w którym zdecydowanie dominuje prostota a zarazem dobry gust. Paleta barw, którą wybierają klienci to jest zazwyczaj biel, ten kolor pasuje do prawie każdego wnętrza i do tych drzwi można dopasować.

Czytaj więcej

Jakie najmodniejsze drzwi zewnętrzne.

Najmodniejszymi drzwiami w roku 2020 są zdecydowanie drzwi przeszklone. Dodają one dodatkowego uroku, na całości wizualnej domu. Drzwi, które wybierzemy nie mogą tylko ładnie wyglądać, ale musimy wziąć pod uwagę też to z czego są wykonane, jakie są odporne na warunki atmosferyczne.

Czytaj więcej

Jakie najmodniejsze drzwi przesuwne.

Najmodniejszymi drzwiami przesuwnymi są drzwi ze wzorem. Idealnie mogą skomponować się z naszym wnętrzem. Dużym plusem przy wyborze drzwi z nadrukiem lub wzorem jest tak , że jest tak duży wybór w gotowych wzorach, że z pewnością każdy z klientów wybierze coś specjalnego dla siebie.

Czytaj więcej

Jak rozpoznać drzwi dobre jakościowo?

Wybór dobrych drzwi przekłada się nie tylko na estetyczny wygląd domu, ale również bezpieczeństwo i komfort jego mieszkańców. Na co jednak powinno się zwrócić uwagę podczas ich zakupu, by mieć pewność, że są wysokiej jakości? Podpowiadamy!

Czytaj więcej

Jak montować okna, by uniknąć mostków termicznych?

Montaż okien to kluczowy etap budowy lub remontu domu, który wpływa na komfort życia oraz efektywność energetyczną budynku. W tym artykule dowiesz się, jak prawidłowo montować okna, aby uniknąć mostków termicznych i zapewnić sobie oszczędności oraz wygodę. Dzięki naszym wskazówkom zdobędziesz cenną wiedzę dotyczącą prawidłowego montażu okien.

Czytaj więcej
Bezpłatny pomiar Wycena online