Drzwi jak ściana – poznaj drzwi Sara Eco od DRE

Oto innowacyjna propozycja od producenta drzwi DRE, dzięki której osiągniesz wymarzony efekt minimalistycznie i zarazem pomysłowo urządzonej przestrzeni. Drzwi Sara Eco to jedyne takie drzwi jak ściana, które z łatwością dopasujesz do koloru ścian danego pomieszczenia. Co ważne, uczynisz to nie tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na śnieżnobiałą farbę, ale i w przypadku wielu innych kolorów.

Drzwi Sara Eco od DRE i ich wyjątkowość

Sam producent drzwi DRE określa je mianem innowacyjnych. I nic w tym dziwnego, ponieważ rzeczywiście są to jedyne takie drzwi na rynku, które swobodnie możesz pokryć farbą. Dzięki temu kolor drzwi będzie dokładnie taki sam, co kolor ścian. Dla osób, którym marzy się nowoczesna przestrzeń, takie rozwiązanie od dawna wydaje się jedynym właściwym. Wyjątkowość drzwi Sara Eco kryje się więc w możliwości kreatywnego podejścia do urządzania przestrzeni oraz wyjścia poza często wybieraną biel. Dzięki drzwiom wewnętrznym od DRE Sara Eco uzyskasz jednolity efekt również przy wyborze wielu innych kolorów, czyniąc swój salon lub biuro na przykład beżowym, szarym lub pastelowym.

Drzwi jak ściana symbolem stylu minimalistycznego

Decydowanie się na kolor drzwi jak ściana jest jedną z powszechnie znanych metod doboru drzwi wewnętrznych. Prawdziwą popularnością cieszy się jednak w stylu minimalistycznym, w którym istotne staje się optyczne powiększenie przestrzeni oraz uczynienie jej maksymalnie przestronną. Brak wyróżniających się drzwi sprawia, że całość nabiera lekkości, intrygując przy tym odwiedzających mieszkanie gości. Takie rozwiązanie wciąż uznawane jest w Polsce za bardzo oryginalne.

Konstrukcja drzwi Sara Eco od DRE

Drzwi Sara Eco od DRE doskonale komponują się ze ścianą dzięki wmurowanej w ścianę ościeżnicy aluminiowej. Jedynie jej wrąb pozostaje widoczny, jednak istnieje możliwość pomalowania go w kolorze ścian tak, by również on na pierwszy rzut oka był niezauważalny. Warto wiedzieć, że drzwi wewnętrzne Sara Eco dostępne są w dwóch wariantach. Możemy wybrać wersję, o której mowa, czyli świetnie przygotowane do malowania lub pokrycia dowolną tapetą skrzydło drzwi, albo drzwi oklejone dowolnie wybraną folią z grupy DRE-Cell lub 3D. Dzięki temu na wybór drzwi Sara Eco zdecydować mogą się także ci, którzy nie chcą pokrywać skrzydła farbą samodzielnie, lecz wolą gotowe rozwiązania.

Zainteresowanych kupnem drzwi Sara Eco we Wrocławiu lub okolicach informujemy, że teraz również nasz salon prowadzi ich sprzedaż wraz z transportem i profesjonalnym montażem. W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Bezpłatny pomiar Wycena online