Drzwi przesuwne

Sprawdź, czy drzwi przesuwne będą odpowiednie do Twojego wnętrza.

W naszym kraju coraz popularniejsze stają się drzwi przesuwne. Dzieje się tak z wielu powodów, dlatego warto poznać zalety wynikające z zastosowania tego rodzaju rozwiązania we własnym mieszkaniu lub domu. Dowiedz się wszystkiego o drzwiach przesuwnych. Drzwi przesuwne dotąd kojarzą się przede wszystkim z systemami szaf zabudowanych. Osoby korzystające z takich mebli często przekonują się do tego, by założyć podobny produkt również w innych pomieszczeniach. Podobnie postępują także ci, dla których ważne jest nowoczesne minimalistyczne urządzenie swoich wnętrz, w oparciu między innymi o styl wywodzący się z Japonii.

Drzwi przesuwne pozwalają na oszczędność miejsca, dzięki czemu tego rodzaju produkt świetnie sprawdza się w niewielkich mieszkaniach. W ten prosty sposób zachowasz większą dowolność w urządzaniu swoich wnętrz, gdyż korzystając z takich drzwi nie musisz zwracać uwagi na to, w którą stronę otwierane jest skrzydło drzwi, co pozwala na swobodne ustawianie mebli i innych elementów wystroju wnętrza.

Drzwi przesuwne dostępne na naszym rynku bardzo często wykonane są z dużych przeszklonych powierzchni, dzięki czemu ich zastosowanie pozwala na lepsze doświetlenie pomieszczeń. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawi, że z łatwością powiększysz optycznie swoje wnętrza, nadając im lekkości.

Drzwi przesuwne mogą być montowane w systemie naściennym lub w specjalnie przygotowanej przegrodzie w ścianie. To drugie rozwiązanie najlepiej zaplanować na etapie budowy domu, wówczas zostanie to uwzględnione na etapie tworzenia projektu. Listwy, na których przesuwają się drzwi mogą być wykonane z aluminium lub stali.

Dostępne obecnie na rynku drzwi przesuwne są wykonane z bardzo wielu materiałów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz coś odpowiadającego własnym potrzebom. Do wyboru są drzwi przeszklone przy pomocy różnego rodzaju szkła, mogą być również wykonane z płyt fornirowanych, wiórowych, a także z rattanu lub bambusa.

Drzwi przesuwne to świetny pomysł na to, by ożywić swoje wnętrze. W naszym sklepie znajdziesz modele wysokiej jakości technicznej i zarazem estetycznie wykonane.

Bezpłatny pomiar Wycena online