Jakie okna do nowoczesnego budownictwa

Budujesz nowoczesną rezydencję? Poznaj obowiązujące trendy!

Współczesne budownictwo skłania się ku nowoczesnej bryle. Klienci odchodzą stopniowo od domów dworków na rzecz prostych, energooszczędnych i funkcjonalnych projektów domów. Nowoczesna zabudowa pozwoli Ci w pełni cieszyć się najnowszymi trendami, które jak nigdy dotąd promują takie wartości jak ekologię i wysoką estetykę wykonania. Ten trend doskonale rozumieją dystrybutorzy działający w mieście Wrocław i okolicach, dlatego okna osiągają wysokie parametry termoizolacyjne oraz akustyczne.

Nowoczesne okna to połączenie estetyki, trwałości i wysokiej funkcjonalność. Komfort i oszczędności to nadrzędne kryteria, którymi powinieneś się kierować wybierając okna do domu. Jednocześnie, nie zapominaj także o ich wyglądzie i wielkości przeszkleń, gdyż nowoczesne budownictwo wytworzyło zupełnie odmienny model organizacji przestrzeni. Pamiętaj, że za okna energooszczędne uznaje się takie, w których współczynnik Uw wynosi poniżej 1 W/m2k.

Kupując okna miej na uwadze ich parametry, ponieważ nieodpowiedni dobór okien o zaniżonych parametrach, wpływa na straty ciepła. Wg wyliczeń aż 1/3 ciepła ucieka przez nieszczelne okna i drzwi, dlatego komfort termiczny zależy od Twojego wyboru oraz właściwego montażu. Ceny okien są rozmaite, na ich koszt wpływa wielkość przeszkleń, pakiety szybowe, zastosowane mechanizmy itp. Kupując okna we Wrocławiu, postaraj się przejrzeć oferty cenowe kilku producentów.

Nowoczesne budownictwo sprzyja wielkogabarytowym przeszkleniom, to trend, który przebojem wdarł się w niszę. Warto pamiętać, że tylko przeszklenia właściwie zabezpieczone przed ciężarem pakietów szybowych i trudnymi warunkami atmosferycznymi, staną się udaną inwestycją. Takie nowoczesne okna, które zakupisz w mieście Wrocław, słyną z wysokich parametrów, wyposażone zostały w innowacyjny system cyrkulacji powietrza i wentylację.

Bezpłatny pomiar Wycena online