O firmie

Nasza firma działa na rynku od 2003 roku. Już ponad 10 lat z powodzeniem budujemy pozycję najbardziej cenionego i profesjonalnego sprzedawcy stolarki okienno – drzwiowej.

Dziś jesteśmy jedną z największych firm specjalizujących się w dystrybucji, montażu oraz sprzedaży drzwi, okien oraz podłóg na terenie powiatu oleśnickiego. Każdego dnia dostarczamy najwyższej jakości produkty o czym świadczy rosnące grono zadowolonych Klientów.

Siedziba Gamasalon

Nasz asortyment - drzwi, okna i panele

Firmę Gama charakteryzuje nie tylko profesjonalizm i dbałość o Klienta, ale przede wszystkim szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości. W naszym portfolio znajdą Państwo okna takich marek, jak: Veka, Aluplast, Bajcar, czy Sonalor oraz drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne cenionych w całej Europie producentów: drzwi Dre, drzwi Pol-Skone, drzwi Vasco,drzwi Porta, drzwi Verte , drzwi Wikęd, drzwi Węgrzyn, drzwi Doorsy, drzwi gerda i inne. W naszym asortymencie znajdą Państwo również panele podłogowe oraz liczne akcesoria, odpowiadające najnowszym trendom. Produkty oferowane przez naszą firmę zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Nasz cel

Naszym głównym celem jest zadowolenie i satysfakcja każdego Klienta. Osoby odwiedzające nasz salon mogą liczyć na fachowe i profesjonalne doradztwo. Jesteśmy zorientowani na spełnianiu indywidualnych oczekiwań Klientów, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dobierając produkty drzwi lub okna jesteśmy elastyczni – dla nas istotne jest to, aby otrzymali Państwo produkt w pełni dopasowany i odpowiadający Państwa indywidualnym potrzebom.

Zapraszamy do salonu Gama, w Smardzowie 2a, koło Oleśnicy. Jeśli nie możecie Państwo dotrzeć do nas, my przyjedziemy do Państwa. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc.

Bezpłatny pomiar Wycena online