Okna okleinowe, co warto wiedzieć

Okna okleinowe, tańsza alternatywa dla okien drewnianych.

Kupując okna do domu, zastanawiasz się nad materiałem z jakiego są wykonane, kolorem, ilością szyb i parametrami. Wygląd okien jest ważnym elementem wystroju wnętrza i spójnej kompozycyjnie elewacji budynku. Coraz częściej, klienci kupują okna okleinowe, gdyż białe czy brązowe profile nie pasują do zamysłu aranżacyjnego. Białe okna z pcv są tańsze, ale jeżeli chcesz uzyskać inny kolor lub fakturę, zainteresuj się okleinami.

Okna okleinowe nie tylko dobrze wyglądają, ale imitując np. drewno, pozwalają osiągnąć podobny efekt wizualny za dużo niższą cenę. Okna Wrocław to efektywne modele i solidne wykonanie, a wykorzystanie tworzywa sztucznego do ich produkcji, pozwala nieco zaoszczędzić na zakupie. Nowoczesne okna z pcv dzięki wielokomorowej konstrukcji, lepiej chronią przed utratą ciepła i uciążliwym hałasem z zewnątrz. Nie wymagają także konserwacji tak jak okna drewniane, można je także szybko umyć.

Okleiny okienne występują w dowolnej gamie kolorystycznej, możesz zamówić daną fakturę i np. upodobnić okno pcv do okna drewnianego. Okna okleinowe mogą posiadać inny kolor od środka a inny od zewnątrz, dzięki takiej kombinacji, możesz dowolnie dekorować przestrzeń. Okleiny okienne są łatwe w konserwacji, można je szybko wyczyścić i na długo zachowują nienaganny wygląd. Ich odporność na warunki atmosferyczne gwarantuje długą trwałość i estetykę.

Okna okleinowe mogą zyskać wygląd np. naturalnego drewna, jeśli więc marzysz o oknach drewnianych, nie inwestuj w drogie profile, ale zamontuj okna okleinowe z „drewnianą” fakturą. Montaż okien Wrocław polecany jest zwolennikom profesjonalizmu i szczelność, gdyż ekipa polecana przez dystrybutora, zamontuje profile szybko i fachowo. Szczelność okien jest podstawą zminimalizowania strat ciepła, warto o tym pamiętać podczas zakupu.

Bezpłatny pomiar Wycena online