Okna z fantazją i designerskim zacięciem

Okna Oleśnica są takim elementem domu, na który zawsze zwracamy uwagę. Właściwie dobrane okna są największą ozdobą, cieszą oko, są trwałe, solidne i zapewniają skuteczną izolację cieplną i akustyczną.

Podczas zakupu warto zwracać uwagę na parametry, ale nie bez znaczenie pozostaje także ich wygląd, kolor, kształt, wielkość. Przemyślany dobór okien pozwala wyczarować we wnętrzach odpowiednią estetykę nawiązującą m.in. do stylu tradycyjnego, prowansalskiego czy skandynawskiego.

Jeżeli pragniesz odmiany, wybierz okna o nietypowych kształtach. Zwróć się do wybranego producenta i zamów okno okrągłe, trapezowe, trójkątne lub inne. Dzisiejsza technologia wpływa na kształt profili okiennych i pomaga dowolnie je kształtować. Nietypowa stolarka wywiera wpływ również na ogólny wygląd domu, warto przemyśleć wszystkie za i przeciw. Z kolei różnorodna kolorystyka ram okiennych, jest możliwa dzięki okleinom.

Okna okleinowane Wrocław są doskonałą alternatywą dla zwykłych okien PCV. Okleiny występują w wielu kolorach, z widocznymi słojami lub gładką powierzchnią, od jasnej barwy po bardzo ciemną. W zależności od upodobań i wyglądu elewacji, możesz dobrać profile wg własnego uznania. Okna okleinowana mogą posiadać podwójne zabarwienie, innych kolor od środka a inny od zewnątrz, warto to wykorzystać, szczególnie jeśli chodzi o aranżację pomieszczeń.

Producenci oferują całą gamę dodatków m.in. szprosy, naklejki, elementy dekoracyjne w postaci np. ornamentów. Możesz również zamówić okna celowo postarzane, aby pasowały do bryły budynku w określonym stylu. To popularny trend, wykorzystywany w domach stylizowanych na okazałe wiejskie rezydencje, domy-dworki itp. Dobrze dobrane okna odmienią każdą przestrzeń, wprowadzą porządek i ład, a także wpłyną na wygląd budynku z zewnątrz.

Bezpłatny pomiar Wycena online