Poznaj zalety okien energooszczędnych

Sprawdź, dlaczego okna energooszczędne są doskonałym rozwiązaniem dla każdego typu budynku.

Oszczędność to dewiza, którą najczęściej kierują się potencjalni klienci, wybierając okna do domu. Wrocław jako baza dla dystrybutorów okien, zapewnia obszerną ofertę rozmaitych modeli okien, w tym okien energooszczędnych. Odpowiednio dobrane parametry pozwolą zaoszczędzić na ogrzewaniu, a komfort w użytkowaniu takich okien, będzie nieporównywalnie lepszy od standardowych okien o niższej klasie odporności.

Okna energooszczędne zakupione w mieście Wrocław, pozwalają na niemal dwukrotne ograniczenie strat ciepła. Różnicę w użytkowaniu takich okien zauważysz już podczas pierwszych jesiennych chłodów. Zimą, straty ciepła będę minimalne, a Ty zaoszczędzisz na ogrzewaniu. Jeżeli w domu planujesz zamontowanie dużych okien, wybierz okna energooszczędne. Mimo, że ich cena nie jest najniższa, to parametry i jakość wykonania przewyższają wszystkie pozostałe modele.

Okna energooszczędne wyposażone zostały w innowacyjną technologię, nowoczesną stolarkę zbudowaną z komponentów przewodzących jak najmniej ciepła, gwarantującą podwyższoną energooszczędność. Wielokomorowe profile posiadają także uszczelki z tworzyw sztucznych odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i niskie temperatury. Pamiętaj, że ilość szyb świadczy o lepszej szczelności, dlatego pakiet dwukomorowy zwany też 3-szybowym, zapewnia lepszą izolacyjność niż mur i zatrzymuje do 40% ciepła.

Przestrzenie pomiędzy szybami wypełniane są gazem szlachetnym przewodzącym w mniejszym stopniu ciepło. Zastosowanie ramek dystansowych zapewnia wysoką izolacyjność, a szyba pozostaje ciepła nawet przy niskich temperaturach, zminimalizowane zostało również skraplanie się pary wodnej. To wszystko wpływa na komfortowe użytkowanie okien energooszczędnych i przeciwdziała zawilgoceniom i rozwojowi pleśni.

Bezpłatny pomiar Wycena online