DRZWI ARALIA 1

od 498,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

  • Drzwi pokojowe ARALIA - Erkado

Dostępne do wyboru w trzech różnych modelach drzwi ARALIA to propozycja stworzona przez Erkado z myślą o współczesnych klientach, którzy cenią sobie wysoki standard wykonania i elegancki wygląd.

Prezentowane tutaj drzwi pokojowe ARALIA świetnie komponowały się będą z wnętrzami urządzonymi we współczesnym stylu. Ciekawy kształt przeszkleń nada całości oryginalnego wydźwięku, a samo przeszklenie pozwoli zachować klimat jasnego i przestronnego pomieszczenia.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Erkado

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi ramiakowe dostępne do wyboru w dwóch wersjach skrzydła: przylgowego i bezprzylgowego. W obu przypadkach ramiaki wykonywane są z klejonego warstwowo drewna i wzmacniane płytą HDF. Rodzajem zastosowanego wykończenia jest okleina PREMIUM dostępne w kilku kolorach.

Opcje w standardzie dla drzwi ARALIA:

  • okucia dla wersji przylgowej: 3 srebrne zawiasy dwuczopowe regulowane oraz zamek zasuwkowy,
  • okucia dla wersji bezprzylgowej: 3 ukryte zawiasy i zamek magnetyczny.
Bezpłatny pomiar Wycena online