DRZWI ARALIA 1

od 614,10 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Drzwi pokojowe ARALIA - Erkado

Dostępne do wyboru w trzech różnych modelach drzwi ARALIA to propozycja stworzona przez Erkado z myślą o współczesnych klientach, którzy cenią sobie wysoki standard wykonania i elegancki wygląd.

Prezentowane tutaj drzwi pokojowe ARALIA świetnie komponowały się będą z wnętrzami urządzonymi we współczesnym stylu. Ciekawy kształt przeszkleń nada całości oryginalnego wydźwięku, a samo przeszklenie pozwoli zachować klimat jasnego i przestronnego pomieszczenia.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Erkado

enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi ramiakowe dostępne do wyboru w dwóch wersjach skrzydła: przylgowego i bezprzylgowego. W obu przypadkach ramiaki wykonywane są z klejonego warstwowo drewna i wzmacniane płytą HDF. Rodzajem zastosowanego wykończenia jest okleina PREMIUM dostępne w kilku kolorach.

Opcje w standardzie dla drzwi ARALIA:

  • okucia dla wersji przylgowej: 3 srebrne zawiasy dwuczopowe regulowane oraz zamek zasuwkowy,
  • okucia dla wersji bezprzylgowej: 3 ukryte zawiasy i zamek magnetyczny.
Bezpłatny pomiar Wycena online