DRZWI DAGLEZJA 2

od 579,39 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

*Drzwi pokojowe DAGLEZJA - Erkado**

Drzwi DAGLEZJA to wysoka jakość wykonania i nowoczesny design. Dostępne są w ośmiu modelach różniących się od siebie liczbą oraz ułożeniem przeszkleń. Zainteresowanych sprawdzeniem pełnej kolekcji do wyboru odsyłamy na stronę producenta (zobacz: drzwi DAGLEZJA Erkado).

Drzwi pokojowe DAGLEZJA od modelu 1 po model 8 włącznie kupić można w naszym salonie drzwi. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, oferując pomiar, transport oraz montaż drzwi. Dzięki naszym specjalistom zyskasz pewność dobrze dokonanego zakupu. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Erkado

enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi ramiakowe, które dostępne są w dwóch wersjach: przylgowej oraz bezprzylgowej. Z zależności od dokonanego wyboru inne będzie dostępne w standardzie wyposażenie.

W przypadku drzwi przylgowych otrzymuje 3 zawiasy dwuczopowe z możliwością ich regulowania i zamek zasuwkowy. Dla drzwi bezprzylgowych przewidziano zawiasy ukryte wraz z zamkiem magnetycznym (możliwość wyboru zamka na klucz/blokadę/wkładkę patentową). Skrzydło w obu rodzajach wykonywane jest w technologii ramiakowej STILE z zastosowaniem ramiaków z płyty MDF i ramiaków pionowych z klejonego warstwowo drewna.

Bezpłatny pomiar Wycena online