DRZWI DAGLEZJA 6

od 427,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

*Drzwi pokojowe DAGLEZJA - Erkado**

Drzwi DAGLEZJA to wysoka jakość wykonania i nowoczesny design. Dostępne są w ośmiu modelach różniących się od siebie liczbą oraz ułożeniem przeszkleń. Zainteresowanych sprawdzeniem pełnej kolekcji do wyboru odsyłamy na stronę producenta (zobacz: drzwi DAGLEZJA Erkado).

Drzwi pokojowe DAGLEZJA od modelu 1 po model 8 włącznie kupić można w naszym salonie drzwi. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, oferując pomiar, transport oraz montaż drzwi. Dzięki naszym specjalistom zyskasz pewność dobrze dokonanego zakupu. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Erkado

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi ramiakowe, które dostępne są w dwóch wersjach: przylgowej oraz bezprzylgowej. Z zależności od dokonanego wyboru inne będzie dostępne w standardzie wyposażenie.

W przypadku drzwi przylgowych otrzymuje 3 zawiasy dwuczopowe z możliwością ich regulowania i zamek zasuwkowy. Dla drzwi bezprzylgowych przewidziano zawiasy ukryte wraz z zamkiem magnetycznym (możliwość wyboru zamka na klucz/blokadę/wkładkę patentową). Skrzydło w obu rodzajach wykonywane jest w technologii ramiakowej STILE z zastosowaniem ramiaków z płyty MDF i ramiaków pionowych z klejonego warstwowo drewna.

Bezpłatny pomiar Wycena online