DRZWI PORTA FOCUS PREMIUM 4.A

1 074,14 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here enter image description here

  • **DRZWI FOCUS PREMIUM

Nowoczesna propozycja drzwi Porta to rozwiązanie wychodzące naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów. Pionowe i ciągnące się od samej góry po dół przeszklenie w drzwiach jest głównym elementem w **drzwiach FOCUS PREMIUM ** - spełniającym się zarówno estetycznie, jak i funkcjonalnie.

Drzwi z przeszkleniem są dobrym wyborem we wnętrzach, w których zależy nam na zachowaniu lekkości i naturalnego przepływu światła. Pomieszczenie zostaje dodatkowo oświetlone, co wpływa też na jego optyczne powiększenie. Z tego względu drzwi z przeszkleniem tak chętnie wybierane są w pomieszczeniach niewielkich dla nadania im przestronności.

Są połączeniem białych drzwi i przeszklenia. Wielkość przeszklenia zależy od wybranego przez nas modelu. W przypadku **drzwi FOCUS PREMIUM ** przeszklenie stanowi większość całego skrzydła, tworząc tym samym oryginalne rozwiązanie dla osób, które poszukują szklanych drzwi.

**Drzwi pokojowe FOCUS PREMIUM polecamy każdemu, kto szuka modnych białych drzwi z przeszkleniem i chce w trakcie swych poszukiwań połączyć wysoką jakość wyglądu z jakością konstrukcji.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Porta

enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online