DRZWI SUBLIME B9

858,28 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi Sublime - drzwi wewnętrzne (pokojowe) od POL-SKONE

  • Oto nowość z kolekcji producenta drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych POL-SKONE. Drzwi Sublime to nowoczesność, której odzwierciedlenie widzimy tutaj nie tylko w designie, ale i wykonaniu. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz sprawdzonych technologii to pewność, że drzwi służyć nam będą przez wiele kolejnych lat.

Postaw na elegancki wygląd, wybierz drzwi pokojowe Sublime

  • Doskonale odnajdują się w nowoczesnych, jasnych i przestronnych wnętrzach. Dostępne są w kilku wersjach, różniących się od siebie frezowaniem na powierzchni skrzydła. Bez przeszkód służyć mogą jako drzwi wewnętrzne w całym domu, dając możliwość dopasowania różnych skrzydeł do poszczególnych pomieszczeń.

Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych drzwi pokojowych POL-SKONE.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Istnieje możliwość systemu w drzwiach: przylgowego lub bezprzylgowego. Płyta wiórowa (pełna). Ramiak wykonany z drewna oraz uzupełniony o dwie płyty HDF. Eleganckie frezowania na skrzydle drzwi. Powierzchnia skrzydła została zabezpieczona farbami akrylowymi, ekologicznymi.

Wyposażenie dostępne w standardzie:

  • zamek w standardowych opcjach (przy drzwiach przylgowych) oraz magnetyczny (dla drzwi bez przylgi);
  • zawias typ T lub C, zawiasy kryte w systemie bezprzylgowym;
Bezpłatny pomiar Wycena online