Drzwi Tiara W08

858,28 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Drzwi pokojowe Tiara to nowoczesność, która wyróżnia się spośród proponowanych standardowo wzorów drzwi. W tym modelu możesz cieszyć się oryginalnymi formami, na jakie zdecydowała się w swojej ofercie firma POL-SKONE.

  • Co więcej, model drzwi pokojowych Tiara to produkt wysokiej jakości. Dzięki niemu zyskujesz pewność dobrego wyboru, co sprawia, że drzwi stają się inwestycją na wiele kolejnych lat. Drzwi słyną ze swojej wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. Nowoczesne technologie, które zastosowane są w drzwiach, to dodatkowo radość z cieszenia się komfortowymi drzwiami w swoim domu.

  • Różne modele pozwalają na dopasowanie drzwi pokojowych Tiara do różnych pomieszczeń. To od Ciebie zależy, gdzie umieścisz swoje drzwi i jakie pokoje nimi wyróżnisz. Drzwi cieszą się niesamowitą popularnością w pokojach dla dzieci - kolorowe, oryginalne i ciekawe w swoim wyglądzie.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online