Drzwi Vanilla 20

od 519,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Vanilla to nowoczesne skrzydło drzwi wykonane w wytrzymałej konstrukcji ramowe. Dla osób, które chciałyby wymienić cienkie przeszklenia na szersze, stworzony został także model Brandy - zapraszamy do jego sprawdzenia.

Jakie są drzwi pokojowe Vanilla?

  • z pewnością różnorodne w rozstawieniu przeszkleń, wystarczy przejrzeć zaproponowane tutaj modele z kolekcji;
  • nowoczesne - idealnie pasują do współczesnych domów;
  • eleganckie - widać, że wykonane z dbałością o szczegóły;W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pomiar i montaż oferujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Szczegółowych informacji na ten temat uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here Drzwi pokojowe Vanilla wykonane są w standardowej dla firmy Voster konstrukcji ramowej. Wytrzymała i odporna na zniszczenia zapewnia korzystanie z drzwi przez wiele kolejnych lat. W skład wyposażenia wchodzą potrójne zawiasy czopowe, zamek (z opcją blokady, wkładki lub klucza) oraz hartowane szkło.

Drzwi - jak wspomniane - w konstrukcji ramowej, a same ramiaki wykonane z płyty MDF i obłożone dodatkowo płytami HDF. Do wyboru eleganckie okleiny, w tym okleiny 3D.

Bezpłatny pomiar Wycena online