DRZWI ALBA LAKIEROWANE 4/4

od 316,80 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Alba

  • Drzwi pokojowe Alba mają w sobie nutę nowoczesności, która łączy się w tym modelu z duchem tradycji, osiągając tym samym stylowy efekt. O czym mowa? Drzwi Alba od producenta drzwi Voster to wyjście naprzeciw oczekiwaniom obecnych Klientów. Drzwi z jednej strony świetnie pasują do nowoczesnych i odważnych wizji architektów, z drugiej zaś umożliwiają ich wstawienie do starszego domu w celu ożywienia dotychczasowej przestrzeni.

Jak nowoczesność łączy się z tradycją?

  • Drzwi są nowoczesne, o czym decyduje zarówno dopasowanie drzwi do najnowszych trendów, jak i wykorzystanie modnej okleiny. Warto także zwrócić uwagę na przeszklenia, które niezmiennie już od kilka sezonów są najczęściej wybieraną przez Klientów opcją. Tradycja drzwi kryje się jednak w ich wykonaniu. Zrobione są one z drewnianych płyt, a same okleiny przywołują w skojarzeniach stare, drewniane drzwi z prawdziwego zdarzenia.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here - Szyba wytrzymała na wiele kolejnych lat; - Konstrukcja wypełniona "plastrem miodu"; - Szyba może być przezroczysta lub nie; - Płyta HDF, którą następnie lakierowano; - Konstrukcja w drzwiach jest ramowa; - Wykończenie: okleina 3D, Folia Finish, Laminat CPL; - Różne warianty zamknięcia drzwi do wyboru; - Płyta HDF jako obłożenie drzwi oraz trzon konstrukcji: ramiak z płyty MDF; - Zawiasy wkręcane, czopowe;

  • Tuleje wykonane od wentylacje;
  • Dodatkowa szerokość drzwi = „100”
Bezpłatny pomiar Wycena online