Drzwi Antares 30

od 510,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Nowoczesne drzwi pokojowe z przeszkleniami

Stworzone w nowoczesnym stylu. Spokojnie dorównujące drogim i modnym wzorom, na jakie decydują się osoby spragnione wysokiej jakości oraz oryginalności, o jaką w projektach nie tylko stolarki drzwiowej, ale i całej budowlanej, bardzo często trudno. Efektem jest możliwość zakupu drzwi eleganckich, dobrze wykonanych w cenie, jaka uchodzi przy takim połączeniu za niezwykle atrakcyjną.

Wysoka jakość wykonania

Firma zadbała, by drzwi pokojowe ANTARES prezentowały się dobrze w każdym domu. Na efekty wizualne wpływa wykonanie drzwi, stąd tak duża precyzja na każdym etapie.W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pomiar i montaż oferujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Szczegółowych informacji na ten temat uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here - Do wyboru kilka rodzajów szyb, m. in. matowa; - okleiny do wyboru - pełna oferta dostępna na stronie; - Typ wykończenia w drzwiach: wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne płyty hdf; - Ramiak z płyty mdf - pionowe mają grubość 14 cm; - Szyba = szkło hartowane; - Rodzaj wypełnienia drzwi: plaster miodu; - Klucz, wkładka patentowa, blokada łazienkowa; - Liczba zawiasów: 2; - Konstrukcja w drzwiach jest ramowa;

Bezpłatny pomiar Wycena online