Drzwi Belize W-3

od 722,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Belize to kolekcja, w której sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Różne wariacje przeszkleń to szansa na dopasowanie drzwi do charakterystyki pomieszczenia.

  • Drzwi do sypialni

Drzwi pokojowe Belize mogą być z powodzeniem stonowane w sypialniach. Wszystko to dzięki matowym szybom, które nie są w pełni przezroczyste. To dobry wybór na tych, którzy marzą o nowoczesnych i jednocześnie komfortowych dla siebie drzwiach. W sypialni sprawdza się wiele różnych ułożeń drzwi.

  • Biuro

Pełne drzwi pokojowe Belize to najczęściej wybierany model dla biur - cenią go sobie osoby, dla których ważne są klasyczne wybory. Drzwi Belize bez przeszkleń prezentują się równie elegancko, co te z przeszkleniami. Ciekawy wzór pozwala na wyróżnienie skrzydła drzwi Belize od standardowych skrzydeł.

  • Łazienka

Wraz z zamkiem, który ma blokadę łazienkową, drzwi Belize dobrze sprawdzają się w łazienkach. Subtelne wycięcia na przeszklenia pozwalają na pełną prywatność i jednocześnie przepuszczalność światła, co okazuje się w łazienkach niezwykle przydatne.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Intenso doors

enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online