Drzwi BERGAMO 50

od 484,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Bergamo

  • Piękno drzwi pokojowych Bergamo idealnie ukazane zostało w aranżacji, którą sprawdzić można, klikając na przycisk z lewej strony. Drzwi dobrze komponują się z beżowymi ścianami, z pewnością dobrze wyglądać będą również z białymi lub utrzymanymi w jasnym odcieniu błękitami.

  • Drzwi pokojowe Bergamo to jednak nie tylko wygląd, ale także i jakość. Są to drzwi pokojowe wykonane w konstrukcji ramowej, która jest trwalsza od innych powszechnie stosowanych rozwiązań. Jeśli więc szukamy czegoś, co zostanie z nami na długie lata, to drzwi pokojowe Bergamo są do tego odpowiednim wyborem.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here - Konstrukcja odporna na uszkodzenia mechaniczne; - Wytrzymałe zawiasy czopowe wkręcane; - MDF; - Wysoka jakość zamka, estetyczne wykonanie oraz możliwość dopasowania go do swoich potrzeb; - Różne okleiny do wyboru, w tym Laminat CPL; - Szyba może być przezroczysta lub nie; - Wewnątrz drzwi użyty plaster miodu; - Płyta HDF, którą następnie lakierowano; - Przeszklenia odporne na zniszczenia;

Bezpłatny pomiar Wycena online