DRZWI DAKAR DA/P

od 388,96 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Dakar to więcej niż standardowe drzwi pokojowe. Oferta skierowana jest do osób, które poszukują drzwi na wysokim poziomie. Często stosowane w urzędach, instytucjach oraz firmach, gdzie idealnie spełniają swoją funkcję.

Czym różnią się drzwi pokojowe Dakar?

1) Przede wszystkim - zostały zastosowane tutaj pokrycia typu CPL. Dzięki nim drzwi są chronione przed większością czynników, które przyspieszają proces niszczenia drzwi. W przypadku drzwi pokojowych Dakar możemy mieć pewność, że ich nieskazitelny wygląd zostanie z nami na wiele kolejnych lat.

2) Atrakcyjny wygląd - drzwi Dakar to eleganckie, niezwykle stylowe drzwi, które upiększą każdą przestrzeń. Dostępne do wyboru w kilku modelach, by każdy mógł znaleźć drzwi, na jakich mu zależy. Dekory z klasy Extreme oraz aż cztery różne warianty przeszkleń. Oferujemy montaż drzwi centurion zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Centurion

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • W zestawie dostępne są aż trzy zawiasy czopowe;
  • Estetyczne, bielone szkło hartowane;
  • Zamek dostępny jest w 4 różnych wersjach: standard - klucz (T), blokada łazienkowa, bezpieczne rozwiązania - zamek z wkładką patentową, niestandardowe rozwiązania bez otworu na klucz (G);
  • Istnieje możliwość skrócenia drzwi;
Bezpłatny pomiar Wycena online