DRZWI DAKAR DA/P

od 261,36 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi pokojowe Dakar to więcej niż standardowe drzwi pokojowe. Oferta skierowana jest do osób, które poszukują drzwi na wysokim poziomie. Często stosowane w urzędach, instytucjach oraz firmach, gdzie idealnie spełniają swoją funkcję.

Czym różnią się drzwi pokojowe Dakar?

1) Przede wszystkim - zostały zastosowane tutaj pokrycia typu CPL. Dzięki nim drzwi są chronione przed większością czynników, które przyspieszają proces niszczenia drzwi. W przypadku drzwi pokojowych Dakar możemy mieć pewność, że ich nieskazitelny wygląd zostanie z nami na wiele kolejnych lat.

2) Atrakcyjny wygląd - drzwi Dakar to eleganckie, niezwykle stylowe drzwi, które upiększą każdą przestrzeń. Dostępne do wyboru w kilku modelach, by każdy mógł znaleźć drzwi, na jakich mu zależy. Dekory z klasy Extreme oraz aż cztery różne warianty przeszkleń. Oferujemy montaż drzwi centurion zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Centurion

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • W zestawie dostępne są aż trzy zawiasy czopowe;
  • Estetyczne, bielone szkło hartowane;
  • Zamek dostępny jest w 4 różnych wersjach: standard - klucz (T), blokada łazienkowa, bezpieczne rozwiązania - zamek z wkładką patentową, niestandardowe rozwiązania bez otworu na klucz (G);
  • Istnieje możliwość skrócenia drzwi;
Bezpłatny pomiar Wycena online