Drzwi Ena 2

od 482,80 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi Ena - postaw na nowoczesność

Drzwi Ena to nowoczesne drzwi, których wygląd jest dziełem projektantów z firmy DRE - podstawą pracy były dla nich najnowsze trendy w stolarce drzwiowej.

Najważniejszymi cechami jest otwartość przestrzeni, przez co widoczne na fotografiach przeszklenia - to właśnie szkło pozwala optycznie zwiększyć pomieszczenie, wpuszczając do niego więcej światła i dodając mu nowoczesnego wyrazu.

  • Kolekcja drzwi Ena to kilka różnych modeli, które pozwalają dopasować drzwi do swojego domu. Dzięki zmiennemu ułożeniu przeszkleń w drzwiach to my wybieramy, gdzie będą one zastosowane - idealne pasują zarówno do sypialni, jak i też łazienek. Bezpieczna szyba pozwala na ich zastosowanie również w pomieszczeniach, gdzie zamieszkują małe dzieci. Dodatkowym atutem jest zwiększona izolacja drzwi, dzięki którym mamy szansę zadbać o zmniejszone przepuszczanie dźwięków z innych części domu.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • solidna płyta typu MDF, jako materiał do budowy ramiaków
  • wybierz zamek idealny dla siebie - opcja klucza/blokady/wkładki patentowej/zamka oszczędnościowego
  • szyba w drzwiach ma grubość 0,4 cm
  • typ szyby DECORMAT

Okleina w drzwiach jest naturalna, przez co każda z nich posiada unikalny układ słojów. Sprawia to, że drzwi mogą różnić się od siebie i nie może być to podstawą do reklamacji.

Bezpłatny pomiar Wycena online