Drzwi Ena 4

od 688,50 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi Ena - postaw na nowoczesność

Drzwi Ena to nowoczesne drzwi, których wygląd jest dziełem projektantów z firmy DRE - podstawą pracy były dla nich najnowsze trendy w stolarce drzwiowej.

Najważniejszymi cechami jest otwartość przestrzeni, przez co widoczne na fotografiach przeszklenia - to właśnie szkło pozwala optycznie zwiększyć pomieszczenie, wpuszczając do niego więcej światła i dodając mu nowoczesnego wyrazu.

  • Kolekcja drzwi Ena to kilka różnych modeli, które pozwalają dopasować drzwi do swojego domu. Dzięki zmiennemu ułożeniu przeszkleń w drzwiach to my wybieramy, gdzie będą one zastosowane - idealne pasują zarówno do sypialni, jak i też łazienek. Bezpieczna szyba pozwala na ich zastosowanie również w pomieszczeniach, gdzie zamieszkują małe dzieci. Dodatkowym atutem jest zwiększona izolacja drzwi, dzięki którym mamy szansę zadbać o zmniejszone przepuszczanie dźwięków z innych części domu.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • solidna płyta typu MDF, jako materiał do budowy ramiaków
  • wybierz zamek idealny dla siebie - opcja klucza/blokady/wkładki patentowej/zamka oszczędnościowego
  • szyba w drzwiach ma grubość 0,4 cm
  • typ szyby DECORMAT

Okleina w drzwiach jest naturalna, przez co każda z nich posiada unikalny układ słojów. Sprawia to, że drzwi mogą różnić się od siebie i nie może być to podstawą do reklamacji.

Bezpłatny pomiar Wycena online