Drzwi Etiuda A02

od 646,72 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi pokojowe Etiuda są eleganckie, podkreślają wyjątkowość wnętrza i pozwalają cieszyć się ciekawie urządzoną przestrzenią. To właśnie z pomocą tych drzwi możemy mieć pewność, że stworzymy dom naszych marzeń.

Pełna kolekcja drzwi Etuida zawiera różnorodne modele, dzięki czemu każdy znajdzie ten idealny dla siebie model. Drzwi pasują zarówno do sypialni, jak i salonu czy nawet łazienki. To od nas zależy, gdzie drzwi znajdą swoje zastosowanie.

Producent drzwi, firma POL-SKONE tworzyła swoje produkty z myślą o tym, by wśród różnych kolorów i wzorów każdy mógł dopasować drzwi do swoich potrzeb.Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej na Dolnym Śląsku.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - wypełnienie warstwą stabilizującą o strukturze „plastra miodu”; - zamek to rodzaj jednopunktowy; - zawiasy czopowe i wkręcane z opcją regulacji; - zamek o rozstawie 72 mm - zamknięcie do wyboru: standardowo na klucz, specjalnie do łazienek z blokadą WC lub bezpiecznie z wkładką; - wykonany z drewna ramiak, który został obłożony płytami HDF;

Bezpłatny pomiar Wycena online