Drzwi Etna 60

od 378,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi pokojowe Etna i jej subtelne przeszklenia

  • Drzwi pokojowe Etna prezentują się elegancko, co z pewnością jest zasługą widocznych w skrzydle przeszkleń. Są one niewielkie, dzięki czemu nie stanowią całej konstrukcji drzwi. Są raczej estetycznym dodatkiem, który pomimo swych niewielkich rozmiarów ma wielką moc.

  • Dzięki przebijającemu się światłu (naturalnemu czy sztucznemu) drzwi pokojowe Etna nabierają uroku, często zamieniając każde pomieszczenie w jeszcze bardziej stylowe. To wygodne rozwiązanie dla tych, którzy szukają drzwi do swojego domu i chcą odświeżyć dotychczasowy jego wygląd.W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pomiar i montaż oferujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Szczegółowych informacji na ten temat uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here - Ramiak z płyty MDF drewna iglastego [14 cm], który obłożony został z dwóch stron płytami typu HDF; - Przeszklenia są wytrzymałe, bo sama szyba jest bezpieczna (szkło hartowane); - Opcja wyboru dowolnego zamka; - Jeden z popularnych rodzajów wypełnienia, opcje "plastra miodu"; - Solidna konstrukcja ramowa; - W standardzie dwa zawiasy czopowe wkręcane; - Lakierowana powierzchnia płyty HDF w drzwiach; - Możliwość wyboru dowolnych oklein;

Bezpłatny pomiar Wycena online