Drzwi Faro 2

od 490,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Zastanawiasz się nad tym, które drzwi od firmy VASCO DOORS będą idealne dla Twojego domu? Wybór nie jest łatwy! W tej kolekcji wszystkie drzwi robią wrażenie.

  • Największą zaletą drzwi pokojowych Faro Line jest różnorodność

Można wybierać tutaj spośród wielu różnych kombinacji, a każda ukazuje, że elegancja różnie może mieć twarze. Jeśli zależy Ci na tym, by Twój dom wypełnił się światłem i sprawiał wrażenie przytulnego, to koniecznie zdecyduj się na model z przeszkleniami. To właśnie dzięki szybą światło za dnia będzie mogło swobodnie przenikać między pokojami. To zawsze robi świetne wrażenie! Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - rodzaj zamka w drzwiach: wpuszczany; - rozstaw zamka wynosi 7,2 cm; - szkło w przeszklonych modelach jest hartowane; - 2 zawiasy (opcja 3 za opłatą); - ramiak z drewna iglastego; - płycina wewnątrz, typ: wiórowa;

Bezpłatny pomiar Wycena online