Drzwi Fuerta

od 375,82 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

PRODUCENT, KTÓRY POSIADA NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI.

Drzwi Braga GT posiada najlepszą okleinę dostępna na rynku 3,4,5 gwiazdek (Decorative, Decor Design, CPL).Ramiak konstrukcyjny typ 3 z płytami MDF oklejany obwiednio, bez łączenia na krawędzi. Płycina MDF i płyta "sandwich" o łącznej grubości 33mm. Wykończenie drzwi Decor Design lub Decorative. Przygotowanie do skrótu 40mm. Zamek na klucz zwykły(K) lub z blokadą łazienkową(W) lub dostosowany pod wkładkę patentową (P) lub bez otworu na klucz(Z). Wyposażenie wentylacja.

  • Kolekcja drzwi Fuerta - wyrafinowana klasyka

Drzwi pokojowe Fuerta od marki Vasco Doors dostępne są również w wersji FUERTA BONITA oraz FUERTA CORREA. Już na pierwszy rzut oka widać, że wszystkie te modele drzwi prezentują się bardzo elegancko i przy każdym z nich istnieje swobodna możliwość wyboru tego, w którym miejscu znajdą się przeszklenia.

  • Przeszklenia w drzwiach pokojowych

Samo połączenie przeszkleń ze skrzydłem drzwi pokojowych wykonanym z drewna robi wrażenie. Łączy się tutaj, i to z bardzo dobrym rezultatem, tradycja w postaci tak często wykorzystywanego dawniej drewna z nowoczesnym przeszkleniami, które pozwalają na delikatne przenikanie światła i tworzenie ciekawych efektów. W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

W podanej cenie drzwi znajduje się wpuszczany zamek jednopunktowy z opcjami wyboru spośród opcji: zamka zamykanego na klucz, blokadę, dostosowanego pod wkładkę patentowną, pozbawione otworu. Rostaw zamka wynosi 7,2 cm. Do tego dochodzi cena zawiasów - już wliczona - potrójnych, dostępnych w wersji zawiasów czopowych wkręcanych. O bezpieczeństwo dba pakiet szyb hartowanych, stylowej wersji satinato.

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • przygotowanie do skrótu: 40 mm
  • szczelina wentylacyjna

  • klamka z szyldem

  • osłonki na zawiasy

  • skrzydło o szerokości 100 cm

Bezpłatny pomiar Wycena online