Drzwi Fuerta Correa 3

od 533,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

PRODUCENT, KTÓRY POSIADA NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI.

Drzwi Braga GT posiada najlepszą okleinę dostępna na rynku 3,4,5 gwiazdek (Decorative, Decor Design, CPL).Ramiak konstrukcyjny typ 3 z płytami MDF oklejany obwiednio, bez łączenia na krawędzi. Płycina MDF i płyta "sandwich" o łącznej grubości 33mm. Wykończenie drzwi Decor Design lub Decorative. Przygotowanie do skrótu 40mm. Zamek na klucz zwykły(K) lub z blokadą łazienkową(W) lub dostosowany pod wkładkę patentową (P) lub bez otworu na klucz(Z). Wyposażenie wentylacja.

Drzwi pokojowe Fuerta Correa - jedyne takie na rynku

  • Wyjątkowość drzwi pokojowych Fuerta Correa polega na zastosowaniu wyjątkowej technologii tworzenia drzwi laminowanych wykonywanych bez łączenia materiału na krawędzi przylgi.
  • Efektem są drzwi wyglądające o wiele bardziej elegancko, których oryginalny wygląd pozostaje piękny na dłużej. Laminowanie drzwi powoduje także, że drzwi są bardzo łatwe do wyczyszczenia. Nie gromadzi się na nich i nie przywiera żaden uporczywy do zmycia brud.

Nowoczesne drzwi pokojowe z przeszkleniami

  • Nowoczesność formy w drzwiach pokojowych Fuerta Correa polega przede wszystkim na zgrabnym połączeniu drewnianego skrzydła z drobnymi, bardzo estetycznymi przeszkleniami. Całość tworzy ciekawy efekt wizualny, kiedy spogląda się na zamknięte drzwi przez jakie przebijają się promienie słońca.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • potrójne zawiasy wkręcane, czopowe;
  • zamek wpuszczany z możliwością wyboru pomiędzy blokadą typu WC a zamkiem standardowym, który zamykany jest na klucz;
  • istnieje także możliwość wybrania zamka pod wkładkę patent. lub bez otworu;
  • szyba w drzwiach o większej trwałości - hartowana;
Bezpłatny pomiar Wycena online