Drzwi Intersolid 05S8

od 1 283,12 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Intersolid to jeden z popularniejszych wyborów wśród ofery firmy POL-SKONE. Marka słynie z wysokiej jakości drzwi, na jakich zawsze można polegać. Osoby, które już zdecydowały się na zakup drzwi tej firmy, są zadowolenie przede wszystkim z trwałości oraz unikalnego wzornictwa.

Kolekcja drzwi pokojowych Intersolid to tradycyjny wzór, który doda elegancji każdej przestrzeni. Dzięki wielu różnym rodzajom drzwi możemy wybierać te idealne dla siebie. Nie brakuje tych z większą oraz z mniejszą ilością zdobień. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy dodatkowe dwie kolekcje drzwi Intersolid, które różnią się od tego, jaka jest tutaj prezentowana:

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - lakier UV; - okleiny z naturalnym ułożeniem słojów drewna; - wysokiej jakości ramiak w drzwiach; - w standardzie zamek wpuszczany o rozstawie 72 mm; - możliwość wyboru na klucz/blokadę/wkładkę; - zawiasy w drzwiach czopowe z opcją regulacji, ich ilość zależy od wymiarów skrzydła (2-3 szt);

Bezpłatny pomiar Wycena online