DRZWI MILUZA W-2

od 799,80 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Drzwi pokojowe MILUZA - drzwi Intenso Doors

Drzwi MILUZA to eleganckie drzwi pokojowe, które wyróżniają się wysokimi parametrami izolacyjnymi. Zalecane są jako drzwi do pomieszczeń, w których ważne jest maksymalne stłumienie dochodzących z zewnątrz dźwięków. Często wybierane są więc do sypialni, pokoju dziecka lub biura.

Drzwi pokojowe MILUZA pochodzą z luksusowej linii drzwi Intenso Doors - Avangarde. Charakteryzuje ją zastosowanie wysokiej jakości materiałów, w tym płyty wiórowo-otworowej jako formy wypełnienia i nowoczesnych technologii zwiększających wytrzymałość drzwi.

Zachęcamy do sprawdzenia także innych drzwi Intenso Doors.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Intenso doors

enter image description here enter image description here enter image description here

  • płyta mdf oraz płyta wiórowo-otworowa,
  • okleina drewnopodobna wysokiej jakości od Intenso Doors,
  • nowoczesna technologia PUR,
  • w cenie drzwi znajduje się zamek z możliwością jego wyboru wedle potrzeb: blokada wc/wkładka patentowa/klucz/OS, a także 3 sztuki zawiasów regulowanych 3D.
Bezpłatny pomiar Wycena online