Drzwi Monaco M4/S

od 544,72 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Kolejna odsłona **drzwi z kolekcji Monaco

Różne modele - odmienne ułożenie przeszkleń

Zabawa przeszklenia powoduje, że drzwi nadają się do wielu różnych pomieszczeń. Możemy korzystać z kolekcji Monaco przy urządzaniu biura, łazienki czy też pokoju dziennego. Sposób, w jaki wykorzystamy drzwi, jest zależny tylko i wyłącznie od nas. Producent drzwi, firma Centurion, wprowadziła tak duży wybór nie tylko form, ale i konstrukcji, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wygodny system przesuwny oraz imponujące drzwi podwójne

Drzwi Monaco dostępne są także w systemie przesuwnym, idealnym dla niewielkich mieszkań lub pomieszczeń, gdzie ważne jest oszczędzenie przestrzeni. Do tych naprawdę dużych, imponujących w swoich rozmiarach, najlepiej pasują drzwi z podwójnymi skrzydłami. Bardzo eleganckie i stylowe. Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Centurion

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • Zamek dostępny w 4 wariantach: na klucz zwykły (T), blokada WC, wkładka patentowa, niestandardowe rozwiązania bez otworu na klucz (G;
  • W zestawie zawiasy czopowe, ilość: 3;
  • szkło hartowane;
  • Dla zainteresowanych: szansa skrócenia drzwi o 6 cm;
Bezpłatny pomiar Wycena online