Drzwi Nicea N1/L

od 542,08 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Nicea - subtelne piękno

Drzwi Nicea to możliwość wyboru spośród dwóch kolorów: jasnego oraz ciemnego. W obu wersjach dochodzi jeszcze szansa na delikatne przeszklenia, widoczne u góry. Takie zastosowane niezwykle dobrze sprawdza się w toalecie czy łazience, informując innych mieszkańców domu, że pomieszczenie jest już zajęte. Subtelność przeszklenia dodatkowo zwiększa ich wizualny odbiór, dzięki temu drzwi wyglądają na bardziej eleganckie i nowoczesne.

Stąd również dedykowanie drzwi Nicea domom, w których panuje współczesny styl. Drzwi idealne komponują się z gotową aranżacją, nie stając się elementem, który przytłoczy całość, lecz delikatnie podkreśli jej piękno.

Pewność dobrego zakupu: Wysoka jakość wykonania powoduje, że drzwi sprawdzają się na długo po zakupie. Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Centurion

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • Cztery różne od siebie zamki do wyboru: na klucz zwykły (T), blokada łazienkowa, na wkładkę patentową (Y), niestandardowe rozwiązania bez otworu na klucz (G;
  • Aż trzy zawiasy czopowe;
  • Wygodne szkło, matowe, białe Lakmat;
  • Dla zainteresowanych: szansa skrócenia drzwi o 6 cm;
Bezpłatny pomiar Wycena online