DRZWI NOLINA 1

od 706,66 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Drzwi pokojowe NOLINA - Erkado

Oryginalnie piękno drzwi NOLINA idealnie współgrało będzie ze współcześnie urządzonymi wnętrzami. Ciekawe kształty przeszkleń urozmaicą przestrzeń, dając jednocześnie jej mieszkańcom poczucie prywatności, ciszy i komfortu.

Drzwi pokojowe NOLINA pochodzą z oferty producenta drzwi Erkado. Nowoczesne podejście do stolarki drzwiowej pozwala na udoskonalanie proponowanych przez firmę rozwiązań poprzez wprowadzanie specjalistycznych technologii. Dzięki temu drzwi wewnętrzne Erkado stanowią godne polecenia nawet najbardziej wymagającym osobom rozwiązania. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Zapraszamy do sprawdzenia także pozostałych drzwi Erkado, które zakupić można w naszym salonie drzwi w Smardzowie (k. Oleśnicy).

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Erkado

enter image description here enter image description here enter image description here

Standard drzwi NOLINA:

  • drzwi przylgowe lub bezprzylgowe wykonane w technologii ramiakowej STILE,
  • w drzwiach zastosowano ramiaki pionowe wykonane z klejonego warstwowo drewna i obłożone płytami HDF (pokryte dekorem PREMIUM),
  • płyciny z płyty HDF o grubości 16 mm (pokryte dekorem GREKO lub PREMIUM),
  • zestaw okuć, zawiasów oraz zamek.
Bezpłatny pomiar Wycena online