Drzwi Passo W07

od 844,52 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Bardziej współczesny styl w modelu Passo Alto - sprawdzam!

Kolekcja Passo została stworzona dla tych, dla których liczy się wygląd. To przede wszystkim piękne w swoim wykonaniu, starannie dopracowane drzwi, które ożywią przestrzeń w Twoim domu i dodadzą jej elegancji. Nie są to jednocześnie modele, które mógłbyś spotkać w każdym domu. Firma POL-SKONA zadbała o to, by szeroki wybór drzwi pokojowych zawierał także drzwi oryginalne, jednym z przykładów jest właśnie model drzwi pokojowych Passo.

Bardzo tradycyjny styl, pasujący do rustykalnego lub vintage. Świetnie komponujący się z domami typu retro, gdzie właściciele dbają o staranność dobieranych dodatków. Zyskują popularność wśród drzwi dla biura, ze względu na swą elegancję. Równie dobrze sprawdzają się w formie drzwi do salonu, pokoju dziennego czy sypialni.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi Passo od POL-SKONE to w wersji standardowej system pozbawiony przylg [DUO], wysokiej klasy ramiak z klejonki drewnianej, obłożony płytami HDF oraz zapewniające bezpieczeństwo i trwałość przeszklenie wykonane ze szkła hartowanego. Zamek jest magnetyczny, rodzaju wpuszczanego, koloru chromowego - satynowego. Istnieje wybór między zamkiem na klucz (WK) a tym dla blokady łazienkowej (WC). Rozstaw zamka to standardowo 90 mm. W wersji na wkładkę (WB) - rozstaw ma 8,5 cm. Zawiasy są bez przylg, kryte.

Bezpłatny pomiar Wycena online