DRZWI PORTA VECTOR PREMIUM U

420,54 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here enter image description here

Drzwi VECTOR PREMIUM U

To białe drzwi pokojowe, które idealnie wpisują się w najpopularniejsze obecnie trendy. Pomimo braku przeszkleń drzwi charakteryzują się oryginalnym wyglądem i świetnie współgrają z jasnymi pomieszczeniami. Drzwi Porta z kolekcji VECTOR PREMIUM polecane są szczególnie do pomieszczeń, w których ważna jest wysoka izolacja akustyczna. Dobrze tłumią dochodzące z zewnątrz dźwięki i jednocześnie dają poczucie pełnej prywatności, komfortu i spokoju. Dodatkowe wzmocnienie izolacyjne możliwe jest po wybraniu płyty wiórowo-otworowej (opcja dostępna za dopłatą).

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Porta

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

-dwa lub trzy zawiasy czopowe standard -trzy zawiasy w skrzydle o wymiarze "100" -zamek : na klucz,zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową -pokręt okrągły ( do drzwi przesuwnych )

Bezpłatny pomiar Wycena online