Drzwi Santiago 1

od 425,70 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Drzwi pokojowe Santiago - nowoczesne i eleganckie drzwi dla każdego

Dużym atutem drzwi pokojowych Santiago jest wykonanie ich w stylu eleganckim, pasującym nie tylko do domów mieszkalnych, ale i biur, gabinetów, urzędów.

Wszędzie, gdzie liczy się zrobienie dobrego wrażenia, drzwi od Vasco Doors radzą sobie doskonale. Decyduje o tym przede wszystkim precyzyjne wykonanie drwi i dbałość o szczegóły, która ostatecznie sprawia, że całość drzwi wygląda olśniewająco.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Zamek w drzwiach ma rozstaw 7,2 cm. Można wybierać go w formie zamka zamykanego na klucz, zamka dopasowanego do potrzeb łazienek oraz wc, czyli ze specjalną blokadą lub zamka pozbawionego otworu na klucz. W modelach z przeszkleniami szyba jest hartowana, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa. Dodatkowo solidne zawiasy gwarantują, że drzwi będą służyły przez długi czas bez komplikacji.

Bezpłatny pomiar Wycena online