Drzwi Santiago 5

od 489,34 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

PRODUCENT, KTÓRY POSIADA NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI.

Drzwi Braga GT posiada najlepszą okleinę dostępna na rynku 3,4,5 gwiazdek (Decorative, Decor Design, CPL).Ramiak konstrukcyjny typ 3 z płytami MDF oklejany obwiednio, bez łączenia na krawędzi. Płycina MDF i płyta "sandwich" o łącznej grubości 33mm. Wykończenie drzwi Decor Design lub Decorative. Przygotowanie do skrótu 40mm. Zamek na klucz zwykły(K) lub z blokadą łazienkową(W) lub dostosowany pod wkładkę patentową (P) lub bez otworu na klucz(Z). Wyposażenie wentylacja.

  • Drzwi pokojowe Santiago - nowoczesne i eleganckie drzwi dla każdego

Dużym atutem drzwi pokojowych Santiago jest wykonanie ich w stylu eleganckim, pasującym nie tylko do domów mieszkalnych, ale i biur, gabinetów, urzędów.

Wszędzie, gdzie liczy się zrobienie dobrego wrażenia, drzwi od Vasco Doors radzą sobie doskonale. Decyduje o tym przede wszystkim precyzyjne wykonanie drwi i dbałość o szczegóły, która ostatecznie sprawia, że całość drzwi wygląda olśniewająco.

Drzwi pokojowe można wybierać w różnych wariantach ułożenia szyb.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Zamek w drzwiach ma rozstaw 7,2 cm. Można wybierać go w formie zamka zamykanego na klucz, zamka dopasowanego do potrzeb łazienek oraz wc, czyli ze specjalną blokadą lub zamka pozbawionego otworu na klucz. W modelach z przeszkleniami szyba jest hartowana, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa. Dodatkowo solidne zawiasy gwarantują, że drzwi będą służyły przez długi czas bez komplikacji.

Bezpłatny pomiar Wycena online