DRZWI SANTIAGO W-3

od 412,80 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

  • Drzwi pokojowe SANTIAGO - drzwi Intenso Doors

Drzwi SANTIAGO pochodzą z linii Classic, która charakteryzuje się prostym i jednocześnie bardzo eleganckim wykonaniem.

Dzięki przeszkleniom drzwi zapewniają przepływ światła, rozjaśniając wnętrze i optycznie je poprzez to powiększając. Szyby mają grubość 4 mm i dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii (system SilicSafe) dbają o izolację akustyczną drzwi. Istnieje możliwość ich wyboru w wersji szyby mlecznej, co pozwala na zachowanie poczucia prywatności. Dzięki temu drzwi pokojowe SANTIAGO mogą być stosowane jako drzwi do łazienki lub drzwi do sypialni. Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Intenso doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi SANTIAGO to przede wszystkim wykonana z płyty MDF rama skrzydła. Do oklejenia drzwi użyto tutaj okleiny drewnopodobnej o parametrach wytrzymałych na zniszczenia. Całość konstrukcji charakteryzuje się solidnym wykonaniem oraz stabilnością.

WYPOSAŻENIE STANDARD:

  • panel o grubości 0,22 cm i szyba o grubości 4 mm;
  • zamek z opcją jego wyboru: klucz/wkładka patentowa/blokada wc/OS;
  • 3 regulowane dwuczopowe zawiasy.
Bezpłatny pomiar Wycena online