DRZWI SOLTE 1

od 432,65 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here DRZWI SOLTE - NOWOCZESNE DRZWI POKOJOWE DRE

  • Wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły nowość od producenta drzwi DRE. Staranność wykonania przekłada się tutaj na elegancki wygląd, który dobrze sprawdzi się we współczesnych wnętrzach.

  • Drzwi SOLTE szczególnie polecane są do jasnych, przestronnych wnętrz, w których staną się one świetnym uzupełnieniem całości. Dzięki możliwości wyboru kilku różnych rodzajów z kolekcji drzwi SOLTE łatwo można stworzyć spójną ze sobą całość, decydując się na jeden design drzwi w całym domu.

  • Drzwi pokojowe SOLTE nadają się między innymi jako drzwi do sypialni, drzwi do biura, drzwi do łazienki lub drzwi do pokoju dziecka.Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

W standardzie wyposażenia drzwi ramiakowych DRE:

  • ramiaki wykonane z płyty MDF,
  • w modelach SOLTE 2-3 szyba o grubości 4 mm, szyba MAT DRE gr. 4 mm,
  • w modelach SOLTE 1-2 umieszczone zostały płyciny płaskie.

Opcje za dopłatą

Bezpłatny pomiar Wycena online