Drzwi Toledo 50

od 580,80 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Toledo

Drzwi pokojowe Toledo zostały stworzone przez firmę Voster, która specjalizuje się w produkowaniu drzwi ramowych o wysokim stopniu trwałości. Ich zakup daje Ci gwarancję wyboru solidnie wykonanej konstrukcji, sprawdzającej się w Twoim domu lub biurze przez długie lata.

  • Stylowe wykonanie, nowoczesny design

Drzwi pokojowe Toledo zostały zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami - eleganckie przeszklenia, do tego pasujące do nowoczesnych domów okleiny.

Zapraszamy również do sprawdzenia pełnej oferty tego producentaJesteśmy jednym z większych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej na Dolnym Śląsku. Pomiar oraz montaż wykonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji dowiedzą się Państwo u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here - Drzwi w trwałej konstrukcji ramowej; - W standardzie dwa zawiasy (rodzaj: czopowe wkręcane); - Szyba z opcją wyboru interesującego nasz wzoru; - Lakierowana powierzchnia płyty HDF w drzwiach; - Do wyboru różne sposoby wykończenia drzwi, w tym także okleina 3D i Folia Finish; - W standardzie zamek /klucz, blokada, wkładka/; - MDF + 2 x HDF;

Bezpłatny pomiar Wycena online