Drzwi Triesta 1

od 500,65 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi Triesta - nadaj swojemu domu wyjątkowości

  • Drzwi Triesta zachwycają wszystkich, dla których ważne są nieszablonowe rozwiązania. Ich producent - firma DRE - zadbała o to, by ciekawy wygląd łączył się z wysoką jakością wykonania, proponując przy tym produkt, który dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

  • Drzwi Triesta to oddzielone drobnymi przeszkleniami drewniane segmenty, których wycięcia układają się w estetyczne fale. Całość tworzy imponujący efekt, pozwalając na stworzenie wymarzonej przestrzeni. Wpadające do pomieszczenia światło kieruje się poprzez drzwi do korytarza, układając się tam dzięki wycięciom, na podłodze w fale.

  • Zyskują zarówno w pomieszczeniach dziennych, jak i sypialniach oraz łazienkach. Ze względu na bezpieczeństwo użytych przeszkleń stosowane są także w pokojach dla dzieci.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • wysokiej jakości płyta MDF dla wzmocnienia drzwi, zastosowana do wykonania ramiaków
  • użyta tutaj okleina to elegancka DRE-Cel Decor
  • wybierz rozwiązanie dla siebie - wkładka patentowa/zamek oszczędnościowy/blokada typu łazienkowego/zamek zwykły na klucz STANDARD
  • szyba o grubości 4 mm DECORMAT
Bezpłatny pomiar Wycena online