DRZWI VERTE PREMIUM A.0

od 718,10 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe VERTE to szansa na stworzenie wymarzonej przestrzeni w swoim domu. Drzwi wysokiej klasy, które nie tylko dobrze się prezentują, ale również zapewniają dobrą izolację akustyczną. Dzięki temu mogą być one stosowane w pomieszczeniach, które tego wymagają, np. jako drzwi do sypialni lub do biura.

Drzwi VERTE PREMIUM grupa A to możliwość wyboru od jednego do czterech przeszkleń. W skład kolekcji wchodzi również model pozbawiony przeszkleń, który często wybierany jest w miejscach, które wymagają poczucia prywatności.

Firma Gama specjalizuje się w montażu drzwi Porta Verte w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Porta

enter image description here enter image description here enter image description here

Zamek dostępny w 3 wariantach" - na klucz zwykły - z blokadą łazienkową - dostosowane pod wkładkę patentową - bez nawiertu pod klucz

ZAWIASY: -3 Zawiasy czopowe standard lub PRIME

SZYBA : - Szyba hartowana lub matowa

PRZYGOTOWANIE DO SKRÓTU : -maksymalnie 60 cm

POCHWYT: - Pochwyt okrągły

opcje z dopłatą

-ROZMIAR ''100" -TULEJE WENTYLACYJNE LUB PODCIĘCIE WENTYLACYJNE -ZAWIASY PRIME -ZAWIASY PRIME Z CZOŁEM POŁYSK -TRZECI ZAWIAS 3D -ZAMEK MAGNETYCZNY -ZAMEK HAKOWY Z POCHWYTAMI BOCZNYMI (DRZWI PRZESUWNE) -POCHWYT PODŁUŻNY DO DRWI PRZESUWNYCH -KLAMKA Z SZYLDEM

Bezpłatny pomiar Wycena online