SEVILLA A1 BARAŃSKI

1 415,10 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • SEVILLA A1 MODERN BARAŃSKI

Oto wyjątkowe w swym wyglądzie drzwi SEVILLA A1, które od wielu innych drzwi pokojowych różnią się przede wszystkim zastosowaniem oryginalnych kształtów przeszkleń. Pozwala to cieszyć się korzyściami płynącymi z wyboru drzwi przeszklonych, między innymi optycznym powiększeniem przestrzeni, ale i rewelacyjnym wyglądem. Przeszklenia zdecydowanie pełnią w drzwiach SEVILLA A1 MODERN BARAŃSKI również funkcję ozdobną.

Warto wiedzieć, że do wyboru mamy kilka różnych wzorów szyby. Dzięki temu możemy łatwo dopasować przeszklenia do naszych potrzeb. Wśród dostępnych są między innymi kora dębu bezbarwna, lakomat, dekormat brązowy, bambo.W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pomiar i montaż oferujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Szczegółowych informacji na ten temat uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Barański

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here KONSTRUKCJA SKRZYDŁA BARAŃSKI

Bezpłatny pomiar Wycena online