System przesuwny naścienny

od 378,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

PRZESTRZEŃ W DOBRYM STYLU

Świeżo wybudowany dom? A może zmienione po latach wnętrze? Nic dziwnego, że poszukujesz drzwi, które staną się idealnym uzupełnieniem dokonanych zmian oraz akcentem, jaki podkreśli urok całości.

Na rynku nie brakuje obecnie drzwi, które niczym szczególnym się nie wyróżniają. Wiele form pozostało po dawnych projektach, które wchodziły do mody. Dziś Klienci są coraz bardziej wymagający - i dobrze! Jak zapowiada marka Invado, nie Klient ma dopasowywać się do oferowanych produktów, a kolekcje powinny być tworzone z uwzględnieniem gustu Klientów.

NOWOCZESNE DRZWI PRZESUWNE

Tak właśnie powstała najnowsza seria tej marki. Prezentowane po lewej drzwi przesuwne to propozycja doskonała do sypialni, biura czy pokoju dziecka. Wygodne w obsłudze, stylowe, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Przeszklenia dodają całości uroku, dopasowując się w ten sposób do nowoczesnych standardów. Szło nie jest w pełni przezroczyste, dlatego pozwala zachować oczekiwaną prywatność.W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pomiar i montaż oferujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Szczegółowych informacji na ten temat uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

Bezpłatny pomiar Wycena online