KASETA OŚCIEŻNICOWA PA

1 558,00 PLN 1 324,30 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

  • KASETA OŚCIEŻNICOWA PA

System przesuwny w kasecie ościeżnicowej PA to system drzwi przesuwnych chowanych w ścianie, który idealnie sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach oraz lokalach usługowych. Ze względu na możliwość wyboru skrzydła drzwi spośród dostępnych w kolekcji DRE modeli cena systemu przesuwnego zmienia się wraz z wybranym przez nas zestawieniem.

Wybór drzwi przesuwnych od producenta DRE to pewność, że drzwi służyć będą bezproblemowo przez długi czas, prezentując się przy tym równie wspaniale, co w dniu montażu.

Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych drzwi przesuwnych tego producenta. Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi przesuwne

Producent: DRE

W skład systemu wchodzą poszczególne elementy kasety wraz z akcesoriami pozwalającymi na jej zmontowanie, które wykonywane są z aluminium. Do tego elementy dekoracyjne dla zabudowy ościeża (tunelowa obudowa kasety).

Bezpłatny pomiar Wycena online