Okno Ecotherm 92

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

Okno drewniane Ecotherm 92

  • Idealne okna do nowoczesnych domów i mieszkań. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy poszukują sposobu na zmniejszenie dotychczas płaconych rachunków za energię cieplną. Okna drewniane Ecotherm 92 to przede wszystkim wysoki poziom izolacji termicznej. Inwestycja, której bezpośredni zwrot możliwy jest w błyskawicznym tempie.

  • Energooszczędny profil okien sprawia, że utrzymywanie ciepła w domu przestaje być wyzwaniem, a staje się codziennością. Dzięki tym oknom odczujesz nareszcie, czym jest komfort i oszczędność zarazem.

Skąd bierze się tak doskonała izolacja cieplna w oknie? Zapraszamy do zapoznania z opcjami w standardzie, gdzie opisana została technologia okien.

Kategoria: Okna drewniane

Producent: VEKA

Współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,77 W/m2K i to właśnie ta cecha okien drewnianych od VEKA staje się powodem tak doskonałej ochrony przed utratą ciepła z wnętrza domu. Dzięki potrójnym uszczelkom możemy mieć pewność, że rama okien jest maksymalnie szczelna. Do tego dochodzi klejona warstwowo kantówka, która nie tylko zwiększa wytrzymałość konstrukcji, ale także nadaje jej odpowiedniej sztywności od samego początku. Ważnym elementem jest również okucie Maco MultiMatic. Do wyboru drewno dębowe, sosnowe lub meranti.

Bezpłatny pomiar Wycena online