SYSTEM DO DRZWI CHOWANYCH W ŚCIANĘ PODWÓJNY

od 1 399,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

SYSTEM DO DRZWI CHOWANYCH W ŚCIANĘ PODWÓJNY

Standardowo system do drzwi chowanych w ścianę stosuje się w niewielkich pomieszczeniach, w których takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Często okazuje się, że również w dużych przestrzeniach drzwi przesuwne (w tym systemu chowane w ścianę) cieszą się dużą popularnością. Wynika to przede wszystkim z wyglądu, jaki zapewniają pomieszczeniom drzwi przesuwne.

Postaw na nowoczesne rozwiązania w swojej firmie

System do drzwi chowanych w ścianę podwójny to rozwiązanie, które doceni każdy pracownik i klient, który odwiedzi Twoją firmę. Całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie, zwracając uwagę rzadko spotykaną technologią oraz estetycznym wykonaniem skrzydeł.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi przesuwne

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here

System został opracowany z myślą o drzwiach, które można chować w ścianę również w sytuacjach, w których mamy do czynienia z podwójną liczbą skrzydeł. Duże drzwi również możemy w ścianę schować. W tym przypadku mamy do czynienia z systemem wykonanym z aluminium, co nadaje drzwiom lekkości i umożliwia ich bezproblemowe przesuwanie. Każde skrzydło przez nas wybrane może być przez przylgi.

Bezpłatny pomiar Wycena online